Прескочи до съдържание

Round the World полети


Препоръчани мнения

Както знаете всички алианси предлагат Round the World самолетни билети с които може да обикаляте света стига да се движите в една посока. Цените рядко са много по-изгодни от нещо което можете да си спретнете и сами ,но удобството и сигурността всичко да е на един билет е сериозен плюс.

 

Някой готови оферти от последните дни видяни в блоговете :

 

Париж - Калифорния - Нова Зеландия - Япония - Париж от 1185 € 

https://www.flynous.com/star-alliance-cheap-rtw-flights-from-france/

 

Амстердам - Сингапур - Австралия - Хаваи - Амстердам от 963 €

https://www.flynous.com/star-alliance-cheap-rtw-flights-from-netherlands/

 

Може да се включи примерно Чили , Френска Полинезия и т.н. 

Разбира се това е далеч от евтино пътуване , но нелош начин за разглежданв на света, ако нямате възможност да летите примерно пет пъти годишно десетки хиляди километри.

 

Долу-горе цената на Гъливер за билет до Пукет , та дори малко по-евтино 😄

 

 

П.П. Имам спомен за подобна тема с разяснения по програмите на отделните алианси, но не я откривам в момента.

 

 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Как изобщо функционират тези програми? Сам ли си избира полетите човек, или имат някакви готови схеми на полети? Определено съм заинтересован от подобни програми, но ще ми се наложи да избегна САЩ, защото нямам виза. Ако е възможно, бих я заменил с Канада. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ако ти е важно да е по-евтино, с лоукостове може да сглобиш нещо, имаше и примери преди време (май в шантавите маршрути).

така с тези програми имаш всичко на един билет. Виж във flightconnections какви полети през Пасифика има, от Канада и Мексико. Другата възможност е от Чили до Австралия или Нова Зеландия с ЛАТАМ. Имам спомен, че ти обяснявах скоро някъде.

Стара тема: 

 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.