Прескочи до съдържание

Две седмици в южна Италия


wilwil

Препоръчани мнения

Здравейте магеланци ,имам нужда от помощ за съставяне на програма максимум за разглеждане на южна Италия за две седмици.

На 23.06  кацаме в Неапол и от там с кола на наши приятели, които няма да са с нас,/ само ни предоставят кола и вила за две седмици,и както казаха -даваме ви кола и подслон и се оправяйте😀  заминаваме за Praia A Mare, градче на около 200 км на юг от Неапол.И започва голямото мислене -какво да разгледаме .Ще ми се Соренто,Амалфи ,Капри,че дори и до Алберобело да прескочим.Все пак са две седмици.Даже си мисля и до Сицилия да стигнем ,четох доста във форума,мисля си една нощувка да направим някъде на острова,а може и две и какво да разгледаме,затова ще съм много благодарна на помощ за съставяне на програма.Предполагам ,че с кола до Сицилия се стига само с ферибот😉.Всякакви насоки ще са ми от помощ.

Благодаря ви предварително . 

Връзка към мнение

Ами Неапол, Помпей, Везувий, Соренто, Коста Амалфитана, Пестум, Алберобело, Матера

за Калабрия нищо не знам, ама няма какво да планирате, с колата и откивателствате

до Сицилия се ходи с ферибот, мост и тунел няма

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.