Прескочи до съдържание

Билет до топло място надалече другата седмица :)


Crazy Diamond

Препоръчани мнения

Имам силна нужда да изчезна надалече и на топло, разполагам със свободни дни от 5—6—7—17 февруари, като в този период мога да взема различни дати, ако има бюджетна цена на двупосочен билет. Бих отишла в посока Южна Америка, Азия, Африка, но бих отхвърлила и други предложения за билети. Дайте идеи за бюджетно придвижване до някоя далечна точка, моля. Ще съм много благодарна на всякакви идеи дори от Европа, не директно от София.  Пътувам с голяма раница. Ако имате някаква идея за last minute оферти с нощувки също…. Благодаря от сърце на всеки, които даде идея. 

Връзка към мнение

Ето една приятна за разходка дестинация със средни дневни температури 17 градуса през февруари:
image.png.d3eb7e2f7c062bf99648721dc48d214b.png

Виж цените на София-Пафос или Ларнака.

Сега е слабият сезон и цените на полети и хотели са по-ниски. За море не става, но за културно-исторически туризъм е перфектно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 hours ago, funny said:

Защо не погледнеш актуалните оферти в secretflying и fly4fee за да видиш за идеи

Единият сайт е нов за мен, благодаря. За съжаление не откривам нищо за толкова скоро.

3 hours ago, vorbis said:

Ето една приятна за разходка дестинация със средни дневни температури 17 градуса през февруари:
image.png.d3eb7e2f7c062bf99648721dc48d214b.png

Виж цените на София-Пафос или Ларнака.

Сега е слабият сезон и цените на полети и хотели са по-ниски. За море не става, но за културно-исторически туризъм е перфектно.

Ще погледна, благодаря. Искаше ми се някъде по-далече. 

2 hours ago, Pantelej Putnik said:

Не разбирам немски (ако е 🙂 и ми е трудно да търся тук, а това, което изпращате е за март, нямам отпуска за съжаление тогава. Но благодаря все пак

3 hours ago, Stryper said:

Благодаря. Не знаех, че мога да търся така тук 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.