Прескочи до съдържание

Здравейте


Бай Ганьо

Препоръчани мнения

Открих адреналина от пътуванията отдавна, но попаднах в този отличен сайт, чак сега. Живял съм известно време в Казахстан, Белорус и Германия. Бил съм в Поволжието, Сибир, Алтай, Тианшан, както и в почти всички държави от Западна, Централна и Източна Европа. Харесвам активен туризъм сред природа, планини, но и автентични културно исторически забележителности, старинна архитектура, изкуство, музеи. Съвременните градове не са ми слабост. Желая да посетя Югоизточна Азия. Мога да бъда полезен с информация за Китай.

Благодарности за създателите на сайта и поздрави на пишещите в него,

Боян.

  • Харесвам 21
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Бай Ганьо каза:

Открих адреналина от пътуванията отдавна, но попаднах в този отличен сайт, чак сега. Живял съм известно време в Казахстан, Белорус и Германия. Бил съм в Поволжието, Сибир, Алтай, Тианшан, както и в почти всички държави от Западна, Централна и Източна Европа. Харесвам активен туризъм сред природа, планини, но и автентични културно исторически забележителности, старинна архитектура, изкуство, музеи. Съвременните градове не са ми слабост. Желая да посетя Югоизточна Азия. Мога да бъда полезен с информация за Китай.

Благодарности за създателите на сайта и поздрави на пишещите в него,

Боян.

Здравей, добре дошъл! Тук си на правилното място, със сигурност!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.