Прескочи до съдържание

Среща по никое време в Пловдив


Sun4o

Препоръчани мнения

При влизане, отляво под арките са местата срещу бара, всичките маси са запазени за нас.  Седящите ниски маси, не баровете отпред. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Как ми се иска да присъствам, да се запозная с толкова невероятни хора....но следващия път!След седмица се прибирам окончателно в България, та колко често правите такива сбирки в Пловдив?

Връзка към мнение
преди 43 минути , Plamsi каза:

Малко глупав въпрос, но тъй като ще съм за първи път на сбирка, как да Ви познае човек най-лесно?

Носи бутилка малцово, те ще те познаят.

 

Може и тематично според историята на мястото облекло (ей сега те вкарах в размисъл) 😁

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, Zaro каза:

Носи бутилка малцово, те ще те познаят.

 

Може и тематично според историята на мястото облекло (ей сега те вкарах в размисъл) 😁

Не плаши хората. И немалцово пием.

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 28 минути , lamerz1912 каза:

Идвам, но ще закъснея малко.

Редно беше и Съпротивата да има присъствие😀

преди 3 часа, Blagovesta78 каза:

…колко често правите такива сбирки в Пловдив?

Често са. 2-3 годишно😀

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Поздрави от най- нетърпеливия магеланец от бойната кръчма в Пловдив. Силно се надявам времето отвън да не ви е отказало....

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...

Хайде да се видим в Пловдив! 🙂 Сигурно има много хора, които се чудят като мен къде да ходят през уикенда. Е, ами хайде този уикенд да бъде едно "на кафе в Пловдив". И сега да не ми започнете с: "Еми, много късно го казваш" "Вече си имаме планове" и т.н. Тъй като и аз все още се чудя, може да се получи така, че предлагам инциатива, а не вземам участие. Така че не ме приемайте за организатор. 🙂 Един Пловдив винаги е добра идея, нали?! 

Със ситния шрифт: Промоцията включва ядене и пиене в крачма на мои познати, които са ми обещали процент от оборота. Следва купуване на сувенири от друг мой приятел, където отново вземам проицент. Изпращане и посрещане се таксуват отделно и е в размер на голяма усмивка. Всички останали разходи и такси ще останат скрити и неясни до момента, в който ще бъдат изискани за плащане. Всичко в ситен, а и едър шрифт е несериозно и може да се промени в следващия момент. 

Връзка към мнение

Аз съм пас, тръгвам на море. Много ми се иска да си похортуваме пак за пътувания и места, ама ще  дебна съобщенията за следваща сбирка. Тази я пропускам.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.