Прескочи до съдържание

До 10% директна отстъпка в booking.com с Мастеркард Премиум


Препоръчани мнения

До 10% директна отстъпка за booking.com

- отстъпката се калкулира директно 

- резервацията се предплаща

- важи при плащане с Mastercard Premium карти (Gold, World, World Elite дебитни и кредитни)

- отстъпката е до 10%, по често е в диапазона 7-8%

- важи за хотели в Европа  (около 2/3 от всички)

- валидно до 31 август 2023

 

Резервация през:  https://sp.booking.com/index.en.html?label=en-priceless&aid=2280160

 

hint1: отварянето през мобилен браузър дава възможност да се натрупва отстъпката за мобилни устройства и отстъпката от MC, като тогава втората отстъпка може и да е  по-малка:

book-desk.PNG.35e1c4529bba21cc1e62e0af70c4271d.PNG book-mob.png.3a7f1a3c3848c250d16c087303f42c57.png

 

hint2: минават и не Premium карти (например Curve)

 

 

  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към мнение

platinum също би трябвало?

нещо не е наред с линка, дава ми "в партньорство с Магеланци", пък то не е активно доколкото знам...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Предполагам форума променя връзката автоматично. 

Пробвай с копи пейст на линка.

 

Би трябвало и за Платинум да е ок, но те като цяло Голд и Платинум ги ребрандират на world и world elite в Европа.

 

Curve, която не е премиум минава, предполагам ще мине всеки мастър - много ме съмнява букинг да разпознават вида на картата.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте, дали сте пробвали да направите резервацията през Mastercard частта на Diners картата (защото от другата тема видях, че не се разпознава като премиум)? 

Връзка към мнение

Както и горе писах - аз плащах с Curve и нямаше проблем, нищо, че не е премиум. Би трябвало да стане със всеки Мастър. Пробвай, според мен ще мине плащането.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.