Прескочи до съдържание

Шотландия 16 юни


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Георги Матеев

@Надя, юни вече започва сезона, а Единбург традиционно е от по-скъпите дестинации и не очаквам Раян много да падне. Дай конкретни дати да поровим малко, току-виж изскочи нещо по-приемливо.

 

@adreno погледнах Луфтханза на няколко произволни дати през юни и цените им до Единбург се движат около 500-550 евро. Леко са попрекалили, а и като добавим риска от поредна стачка в Германия и отмяна на полета - бих изключил Луфти без замисляне. Ако ще се взима билет с традиционна авиокомпания е далеч по-добре Търкиш, те варират около 320-350 евро + имат чекиран багаж и храна.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

юни вече започва сезона, а Единбург традиционно е от по-скъпите

В оригиналния въпрос съм пропуснал, че става въпрос  за пътуване през юни.  Евентуално, ако е в началото на юни, може да се търси някакъв  приемлив по цена полет Бургас(Варна) - Единбург или Глазгоу еднопосочен. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря, Георги!

Не знам тук ли му е мястото, а и са ми малко сложни изискванията, но ще си кажа:

На 14 юни трябва да съм в Шотландия. Тоест трябва да пристигна на 13 (или 12) и да си тръгна на 16 юни след обяд (за да имам време да стигна до летището) или на 17 юни. Този път не знам защо не ми се шматка в UK 😃

Нямам проблем да пътувам до Лондон и да си тръгна от там.

Директните до Единбург са на 10 юни (рано ми е) и на 16 юни в 11:40 - не съм сигурна, че ще имам време да стигна до летището.

Lufthansa  двупосочен SOF - EDI - SOF са 500++ евро

350+ евро са София - Станстед с Раян, Станстед - Единбург с Изиджет и обратно пак така. Много ми е, аз за UK не съм пътувала за толкова пари. 😃

 

Връзка към мнение
преди 18 минути , Надя каза:

Благодаря, Георги!

Не знам тук ли му е мястото, а и са ми малко сложни изискванията, но ще си кажа:

На 14 юни трябва да съм в Шотландия. Тоест трябва да пристигна на 13 (или 12) и да си тръгна на 16 юни след обяд (за да имам време да стигна до летището) или на 17 юни. Този път не знам защо не ми се шматка в UK 😃

Нямам проблем да пътувам до Лондон и да си тръгна от там.

Директните до Единбург са на 10 юни (рано ми е) и на 16 юни в 11:40 - не съм сигурна, че ще имам време да стигна до летището.

Lufthansa  двупосочен SOF - EDI - SOF са 500++ евро

350+ евро са София - Станстед с Раян, Станстед - Единбург с Изиджет и обратно пак така. Много ми е, аз за UK не съм пътувала за толкова пари. 😃

 

Прекалено много са ограниченията за полета. Нямаш особен избор, нямаш вариативност. Юни си е вече силен месец за пътуване, особено за УК. Не вярвам Райън да се намалят сериозно.  Слушай Жоро Матеев! Успех в търсенето!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

@Надя погледни какво ти сглобих, отговаря на всички изисквания и връзките са ОК.

 

12 June
SOF 12:25 - STN 13:40 // FR1731 - €63.23
STN 17:45 - EDI 19:00 // EZY312 - £28.49

 

17 June
EDI 12:45 - CRL 15:30 // FR7352 - £45.82
CRL 19:40 - SOF 23:15 // FR4962 - €65.09

 

Официална цена на 4-те отсечки (без багаж) в момента: €213

 

Ако минеш през посредниците всяка отсечка допълнително ще падне средно с по €10 и ще вземеш целия маршрут за около €170-180. Звучи доста по-добре от €350+ 🙂 И честно казано мисля, че трудно ще се постигне по-ниска цена за юни.

  • Харесвам 12
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 30 минути , Надя каза:

Нямам проблем да пътувам до Лондон и да си тръгна от там.

През Станстед azair дава  изгоден варант за отиване  Ryanair + Ryanair на 14ти юни:

 

921104948_Screenshot_20230322_201715_SamsungInternet.jpg.d1674ed27c6dc0a60cfcb66737d74948.jpg

Обеден от София и вечерен от Станстед.

 

Screenshot_20230322_201946_Samsung Internet.jpg

@Георги Матеев писали сме почти едновременно. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 42 минути , Надя каза:

Благодаря, Георги!

Не знам тук ли му е мястото, а и са ми малко сложни изискванията, но ще си кажа:

На 14 юни трябва да съм в Шотландия. Тоест трябва да пристигна на 13 (или 12) и да си тръгна на 16 юни след обяд (за да имам време да стигна до летището) или на 17 юни. Този път не знам защо не ми се шматка в UK 😃

Нямам проблем да пътувам до Лондон и да си тръгна от там.

Директните до Единбург са на 10 юни (рано ми е) и на 16 юни в 11:40 - не съм сигурна, че ще имам време да стигна до летището.

Lufthansa  двупосочен SOF - EDI - SOF са 500++ евро

350+ евро са София - Станстед с Раян, Станстед - Единбург с Изиджет и обратно пак така. Много ми е, аз за UK не съм пътувала за толкова пари. 😃

 

Може да направиш комбинация:

12 юни >> София-Лондон  = 63€ /Раян

и късно вечерта или на 13-ти сутринта >> Лондон-Единбург = 18€/Фликсбус
16 юни >> Единбург-София=112€/Раян

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Надя каза:

Благодаря, Георги!

Не знам тук ли му е мястото, а и са ми малко сложни изискванията, но ще си кажа:

На 14 юни трябва да съм в Шотландия. Тоест трябва да пристигна на 13 (или 12) и да си тръгна на 16 юни след обяд (за да имам време да стигна до летището) или на 17 юни. Този път не знам защо не ми се шматка в UK 😃

Нямам проблем да пътувам до Лондон и да си тръгна от там.

Директните до Единбург са на 10 юни (рано ми е) и на 16 юни в 11:40 - не съм сигурна, че ще имам време да стигна до летището.

Lufthansa  двупосочен SOF - EDI - SOF са 500++ евро

350+ евро са София - Станстед с Раян, Станстед - Единбург с Изиджет и обратно пак така. Много ми е, аз за UK не съм пътувала за толкова пари. 😃

 

Май е още рано за средата на юни.Миналата година си купих билети до Испания през Станстед и в двете посоки за 20-21 .6 ,и ги взех на 1 юни като ненамалени бяха около 80 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря на всички, че отделихте от времето си. За някои комбинации не беше ми хрумвало.

Заради известията не бях забелязала, че търсенето ми е отделено в нова тема 😄

Билет още нямам, но може би ще успя да "минимизирам щетите" или да си удължа престоя преди и след. Така или иначе UK ми е слабост

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.