Прескочи до съдържание

Пътуване в Доминикана или Аруба


Мариела

Препоръчани мнения

Здравейте, 

Нова съм във форума и бих искала малко съвети и полезна информация за Доминикана и Аруба. С моя съпруг планираме почивка, но не можем да изберем Доминикана или Аруба. И двете дестинации са със хубави плажове доколкото се запознах от прочетеното до тук, но бих искала да попитам за Доминикана освен място за активна почивка със хубави плажове има ли какво да се види, посети? Като цяло съм се насочила към Аруба, но не мога да намеря компании, които предлагат тази дестинация. Бихте ли ми дали малко полезна информация за двете дестинации и който е почивал във Аруба , с коя компания или самостоятелно е организирал пътуването. Благодаря на отзовалите се!

Връзка към мнение

Здравей и добре дошла. Не съм била и на двете места, но за Аруба виж tui.nl. Имат постоянно оферти. До Амстердам с България ер или до Айндховен с Wizz или Rayn и след това с влак.

 

Връзка към мнение

В Аруба не съм бил, но ходихме до Доминиканската и много много ми хареса , а не е като да не съм виждал хубави плажове . Такова беше мнението и на хората с мен, а те даже на много повече плажни почивки са ходили от мен . Има и какво да се разгледа - отскочихме до Санто Доминго за 1 ден и беше интересно. Има и комфортни полети Бритиш летят директно до там, за 1400-1500 някъде по спомен лв отиване и връщане от София през Лондон до Пунта Кана , като нашия резорт не е точно в Пунта Кана , но и там има топ места за отсядане. Не сме ползвали агенция ,сами се организирахме. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , infectedmushroom каза:

В Аруба не съм бил, но ходихме до Доминиканската и много много ми хареса , а не е като да не съм виждал хубави плажове . Такова беше мнението и на хората с мен, а те даже на много повече плажни почивки са ходили от мен . Има и какво да се разгледа - отскочихме до Санто Доминго за 1 ден и беше интересно. Има и комфортни полети Бритиш летят директно до там, за 1400-1500 някъде по спомен лв отиване и връщане от София през Лондон до Пунта Кана , като нашия резорт не е точно в Пунта Кана , но и там има топ места за отсядане. Не сме ползвали агенция ,сами се организирахме. 

А къде бяхте отседнали в Доминикана, и кой плаж  става за плажуване, защото четох че от едната страна е доста ветровито.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Мариела каза:

А къде бяхте отседнали в Доминикана, и кой плаж  става за плажуване, защото четох че от едната страна е доста ветровито.

https://www.casadecampo.com.do/ Имат и трансфер от летище Пунта Кана до резорта, заявете го при резервация . Не сме били другаде освен в този резорт та не знам за другите места, но тук не беше ветровито изобщо. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , infectedmushroom каза:

https://www.casadecampo.com.do/ Имат и трансфер от летище Пунта Кана до резорта, заявете го при резервация . Не сме били другаде освен в този резорт та не знам за другите места, но тук не беше ветровито изобщо. 

Да, това е един от комплексите, които ми харесаха. Благодаря Ви.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.