Прескочи до съдържание

10 години magelanci.com!


Препоръчани мнения

Честити 10 години! Както всяка изминала година-дали календарна, дали лична човек се пита- кога мина? Може са да каже, че израстнахме заедно😆😆😆 и няма да е лъжа.

За още ×10, НАЗДРАВЕ!

  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Честита да ни е десетата година! На теб, Георги, и на всички нас! Неуморни, дерзаещи, търсещи, питащи, вдъхновени, понякога и люто спорещи - бяхме ние, беше и форума покрай нас. Пожелавам си да го бъде още много години по десет и все така да ни събира. Наздраве! 🥃

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Честит ни юбилей, магеланци! Като се замисля колко цел и съдържание е дал форумът и общуването с вас на последните ми 10 години, няма как да не кажа едно голямо "Благодаря" и едно не по-малко "Наздраве". 

  • Харесвам 30
Връзка към мнение
Георги Матеев

И тези 10 години всъщност минаха като един кратък миг... толкова хубаво ни е заедно 🙂

 

Честита годишнина, наздраве за този специален повод и за всички специални хора тук 🥂

  • Харесвам 32
Връзка към мнение

Честит юбилей!!! Дано има още много, много такива случки, зареждащи с оптимизъм и пораждащи  желания за пътувания , и приключения. И .... наздраве!!! 🍷🍷🍷    

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Честита ни годишнина! Щастлива съм, че има такова място и пожелавам, не само още 10, а 10х10. Благодаря на  @Георги, че устоява на всички сътресения. Благодаря и на @Mary, @chandni, @neuromancer, @cck, само дано не съм изпуснала някой.(Голямо Извинете), че правите всичко този форум да съществува. Наздраве!

  • Харесвам 21
  • Благодаря 3
  • Браво 2
Връзка към мнение

Честит юбилей !!! Живи и здрави да са всички , ако беше дете вече щеше да е в пролетна ваканция ... четвърти клас.

Идеално време за пътуване ! 

 

  • Харесвам 18
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Честита годишнина на Георги, на основателите, на модераторите и на всички нас!

За още много пъти по 10!

Наздраве!

 

  • Харесвам 18
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Уау, 10 години, най-дългата ми връзка след тази с Жижо :girl_hide: 

А с колко любими хора ни е срещнал този форум и сме се веселили заедно. Обичам ви 😘

  • Харесвам 26
  • Благодаря 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Честита годишнина на форума! Едно огромно благодаря на @Георги и на всички, които правят всичко възможно той да се развива независимо от различните събития, покрай нас! Наздраве! 🍺🍸🌎🎉

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Честита годишнина! Здраве и нови пътешествия за всички магеланци! БЛАГОДАРНОСТИ за всички, които дават частичка от себе си,  за да правят съществуването на сайта, възможно и да бъде - жив и интересен. Бъдете щастливи, не спирайте да мечетате и да сбъдвате мечите си! Наздраве!

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Честит юбилей на всички, но най-вече на @Георги, който ни даде на всички нас, търсещи пътешествия този пристрастяващ форум, това виртуално "кафене", където освен помощ, открихме и приятелства! Помня първата скромна среща в "О Шипка" и първото "Наздраве". Дълги години на magelanci.com и на пътуващото общество! Наздраве!

  • Харесвам 28
Връзка към мнение

Честит юбилей на най-голямото сборище на дилъри и наркомани в страната! 😛 😉

Щото, да не се лъжем, такива сме си!

Пристрастени!  🙂

Като дилъри ровим и предлагаме стока на зарибяващи цени... оферти, прмИоции, "грешки"... Като наркомани налапваме собствените си въдици. Пристрастени... Разорени... И може би щастливи, поне временно, когато пътуваме, планираме или просто споделяме... Ъ-ъ-ъ, че то май си е постоянно, а не временно за доста хора тук. 🙂

 

Благодая на всички, че ви има!

И на Основателя, и на модераторите, че НИ има!

Наздраве! 🙂

 

  • Харесвам 38
  • Браво 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

И като по поръчка фейсбука току-що ми извади един спомен отпреди 8 години на същия ден... явно сме празнували 2-годишнина на форума. Използвам тогавашната снимка за да визуализирам днешната наздравица 🙂

 

2134972999_2023-04-03(3).png.716e71f67e4cd6667ff8f17ad0febfdc.png

 

@Polina ейййй 😘 

 

П.С. Тази коса вдясно ми е много позната, @Tedy😍

  • Харесвам 26
  • Благодаря 2
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 20 минути , Георги Матеев каза:

И като по поръчка фейсбука току-що ми извади един спомен отпреди 8 години на същия ден... явно сме празнували 2-годишнина на форума.

Сладури! :smile3:
А това къде е - оназ кръчма на "Гурко" ли? :rolleyes:

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Честит юбилей! 🎂 Благодаря за цялата полезна информация, която съм научил от тук!

Живи и здрави да са всички магеланци и още много пътувания! 🙂 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Честита ни годишнина! И все повече пътувания занапред!

С благодарност към Създателя на форума и всички, които се грижат да го има!

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Честита годишнина на форума! 

Нека още дълги години да споделяме страстта си към пътуванията тук! 

С благодарности към @Георги за отделените време и средства! И за търпението това място да го има! Изключително полезни съвети съм откривала сред редовете и съм благодарна и на всички, които споделят опита си тук! 

  • Харесвам 20
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.