Прескочи до съдържание

Здравейте пътешественици


Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици,

След известна доза "воайорстване" (изчетох половината форум за около месец 😂), реших че е крайно време и аз да си направя регистрация.
Попадал съм на форума преди 4-5 години, но поради една или друга причина не съм се задълбавал. Не знам защо от около месец ми е нещо като наркотик 😄 и както писах горе прехвърлих доста голяма част от темите за отрицателно време.

Казвам се Байрам (Боби), женен (съпруга Гани), с дете (Бубу) и куче (йорки-Спарки) 😁

Пътешествията винаги са ни били едни от най-готините и щастливи моменти, които имаме със съпругата. Като цяло бяхме доста активни периода 2014-2017г.. После (2018г.) се появи малкото човече на бял свят, с което намалихме темповете (2-3 пътешествия макс), след това пандемия (само задължителни командировки) и т.н. Като цяло не сме спирали, но загубихме темпото, която бяхме насъбрали от предните години. Хубавото е че геройчето вече попорасна (5г.) и вече можем отново да поемаме по необятния свят, къде в пълен състав, къде само с половинката, ще преценяме според зависи от дестинацията. 🙂 
Принципно съм ултра-мега-гига интроверт 😄 - нямам социални мрежи, не пиша коментари под разни статии, видея и т.н., не ми допада да споделям мнения - кое е правилно, кое не и т.н., но мисля, че е подходящо поне за този форум да направя изключение и да изляза от зоната си на комфорт. Все пак мисля, че е редно не само да се получава, а и на свой ред да се дава, така че ще се опитам да допринасям за форума, с каквото мога - било то инфо за интересени места, кодове за отстъпка, информация за затворени летища, стачки, промоции, грешки и т.н. Няма как да напиша пътепис или подобен тип литературно п
роизведение (все пак речника ми е ограничен до 100 думи, от които 60 са ругатни по адрес на клиентите 😄), но ще се опитам да съм полезен - ако не успея поне ще харесвам коментари и теми.. 😂

Радвам се и се чувствам щастлив, че вече съм част от форума на всички тези готини хора, които сте се събрали тук.

Благодаря. 🌍🧭✈️

  • Харесвам 16
  • Браво 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.