Прескочи до съдържание

Гората на Магеланци - попълване на незахваналите се фиданки - 20.05.2023 от 9:30ч.


Препоръчани мнения

Готови ли сте за утре?

Има ли някой, който да няма транспорт? Аз ще взема  @Monika_Koko. Имам 2 места, идвам от Цариградско.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Катя мравката каза:

Ако някой не може утре, дали ще има друга такава възможност през юни, хем и времето ще е по-добро

Дейностите по гората са пролет и есен.

Връзка към мнение

Благодаря на всички, които се включиха днес! Успяхме да намерим място за още 150 фиданки, защото ни ги бяха приготвили. На есен отново ще се срещнем при нашата горичка.

  • Харесвам 12
  • Браво 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Другарчета, Предавам последна информация. За тази година сме си свършили работата, след като сме окопали фиданките. Няма да се прави нищо на есен. Освен, ако не решим да пием бира горе 😉 

Ще трябва да се подпишат документите и се надявам @kali да има възможност да отиде. 
Също ще ни питат през есента дали ще продължим грижите за горичката, вярвам, че ще отговорим положително. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 18 часа, Цвете каза:

дали ще продължим грижите за горичката, вярвам, че ще отговорим положително. 

А иска ли питане. Магеланци са упорити хора.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
преди 2 часа, MayaS каза:

Тази есен ще си нагледаме ли гората?

Не са ми звънели. Ако имаме желание можем да се съберем, но трябва да се съобразим с прогнозата за времето.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.