Прескочи до съдържание

Lake District


Препоръчани мнения

Почти съм сигурна какви отговори ще получа, но все пак тъй като не намирам общо-взето нищо във форума за този симпатичен район в Англия, а днес цял ден ровя, чета и зяпам снимки, и преди да ми се усили главоболието, реших да си стоваря проблемите на всеослушание 🤣

Опитвам се всъщност да избера най-красивото място за пешеходни разходки, с маршрутче около 8км (+/-), да не е прекалено трудно (има някои с мноооого баир), не се притеснявам за себе си, а за детето (в тази връзка, дали да се целим по-нависоко, над 700м, или и на 300 ще има гледки). Ще имаме не повече от ден и половина там, и тази разходка ми е малко като проверка колко ходене ще издържи 9-годишното (скоро не сме го юркали), преди да размятаме крака из Шотландия 🙂

 

Проблемът ми идва оттам, че като си задам изискванията в alltrails, ми изскача това (цифричките са брой маршрути наоколо, това без да броим пътеките, по които можеш да се отклоняваш или да си изработиш свой маршрут):

 

1583611538_Screenshotfrom2023-05-1715-30-14.png.e25f6f7d1cfc2339a733d51991ad9701.png

 

Ще кажете, навсякъде е хубаво, но все пак ако някой е бил изключително впечатлен от даден район, да подскаже, за да знам поне къде да оглеждам, защото вече гледах поне 20 пътеки и не мога повече. 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.