Прескочи до съдържание

Изтекъл паспорт с валидна виза за САЩ


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Мога ли да пътувам с новия ми паспорт за САЩ ако визата ми, която е все още валидна, е в стария, който вече е изтекъл и перфориран?

 

Благодаря! 

Връзка към мнение

Здравейте, аз намерих ето този пост от 2016г.

"Може ли валидна виза за САЩ да бъде прехвърлена от изтекъл във валиден паспорт?

Виза за САЩ не може да бъде прехвърлена от изтекъл във валиден паспорт. В случай че притежавате валидна неимигрантска виза, Вие все още може да използвате визата си в рамките на нейната валидност. За целта е необходимо при влизане в САЩ да представите на имигрантския служител стария си паспорт с валидната виза в него (визата не трябва да е продупчена или повредена) заедно с новия си валиден паспорт.
Другата възможност е да кандидатствате за нова виза, като следвате стандартната процедура за кандидатстване, описана в сайта: http://ustraveldocs.com/bg/index.html?firstTime=No. Трябва само да попълните нов формуляр за кандидатстване, да заплатите нова такса и да си насрочите дата и час за интервю."
 
Актуална ли ви е информацията, пише изрично че с перфориран паспорт не може, от МВР перфорират ли го ?
Връзка към мнение

Абсолютно може и съм го правил. В МВР перфорират само първите страници на паспорта, не страницата с визата. Има се предвид да не е повредена самата виза.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.