Прескочи до съдържание

Детски куфар


Препоръчани мнения

Здравейте, 

Нашата малка госпожица за първи път осъзнато ще лети със самолет и ми се иска да я изненадаме с детски куфар. Та събирам идеи и препоръки откъде и какво да поръчам. Търся някакъв лек с принцески :) Чудя се твърд ли да е, мек ли да е. Трябва хем да и събере багажа или поне по- голямата част, хем да може да си го дърпа сама. На 4 годинки е.

Връзка към мнение

Моите деца (вече на 5 и 7 години) имат меки куфари с две колелца. На размер отговарят на ръчен багаж, който се слага под седалките в самолетите на нискотарифните компании. Така винаги са с тях без да се налага да плащаме, а побират достатъчно. Летни дрехи за една седмица за всяко дете плюс книжки, моливи и дребни играчки. Дърпат ги сами без проблеми през цялото време. Купувани са в Германия от Алди

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Алекс каза:

Благодаря много. Спрях се на някакви joumma bags в крайна сметка. От типа на Trunki са, но предните колелца се въртят.

Пусни линк, моля! И аз търся за внука си.

Връзка към мнение

https://tochici.bg/category/detski-ranici/kufari/

 

От приложението има 20% отстъпка за 1ви юни с код 6161.

 

Иначе и на Trunki много ми харесаха, ако не държиш на въртящи се предни колела. 

 

На АТ също са много красиви, но доста по- скъпи. Направо ми се прииска да си купя и аз един детски куфар. Супер сладурски:)

 

преди 20 минути , Дани Магелани каза:

Пусни линк, моля! И аз търся за внука си.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.