Прескочи до съдържание

Билет до Барселона с Райън или Уиз за ноември


Йосиф Милчов

Препоръчани мнения

Йосиф Милчов

Някой нещо за Барселона да виждал с Райън или Уиз за дати  16-26 ноември.

Връзка към мнение

Предполагам гониш точни дати , но още е много рано за добри цени за ноември.Дори с 50% отстъпка сега сигурно ще платиш повече от нормалната цена.Изчакай да си коригират ценоразписа за есента.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
преди 5 часа, stanimir каза:

Предполагам гониш точни дати , но още е много рано за добри цени за ноември.Дори с 50% отстъпка сега сигурно ще платиш повече от нормалната цена.Изчакай да си коригират ценоразписа за есента.

Да гоня точни дати, че имам купени полети с Вуелинг за Гамбия от 17 до 24 ноември.

  • Браво 1
Връзка към мнение

На Раян 16-25 ноември ти в 120 евро. Може да изчакаш някоя тяхна промоция и ще падне под 100 евро.  За директни полети едва ли ще намериш по-добра цена.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
преди 22 минути , Captain45 каза:

За директни полети едва ли ще намериш по-добра цена.

В порядъка на около 100 евро на човек, мисля е съвсем ок цената. Далеч съм от мисълта, че ще намеря за 20 евро.

Връзка към мнение

Щом в октомври и в момента има дати по 30€ на посока (45€ връщането) явно 100€ за традиционно по-слабия ноември не е кой знае колко добра цена. Разбира се добрата цена е тази която човек е  готов да плати с желание.Не е задължително да е еднаква за всеки.

Аз лично при такъв  период напред сменям с флекс,  взимайки най-евтините произволни дати в интервала за безплатна промяна и изчаквам Wizz да променят разписанието.Много рядко са ме разочаровали.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Преди 1 час, Йосиф Милчов каза:

В порядъка на около 100 евро на човек, мисля е съвсем ок цената. Далеч съм от мисълта, че ще намеря за 20 евро.

Летях еднопосочно тази година до Барселона и Мадрид с уиз за 28 лв с wdc, покупка от сайта им. До Мадрид на 24 май – сравнително вървежна дата. Така че 20 евро на посока не е мираж за ноември, който е един от най-непредпочитаните от тълпите месеци за пътуване. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.