Прескочи до съдържание

София - Прага - София


Препоръчани мнения

Малко ме е срам да си задам въпроса, но ще действам на принципа "5 минути срам, после цял живот висшист"

Установих с разочарование, че само Bulgaria Air лети директно за Прага. Обаче не мога и не мога да разбера кои дни са тези директни полети. Все едно за първи път търся самолетни билети 🙄

И в тази връзка въпросът ми е: Как възможно най-евтино и не непременно с директен полет да пътувам до Прага в периода 16-25 септември (за 3 нощувки)? Като се има предвид, че на непознато място не кацам след 15 часа за нищо на света 😄

Това евентуално пътуване ми е каприз, не е на всяка цена и не съм склонна да се отдалечавам от този период.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Вторник, петък и неделя са директните полети, за съжаление са до началото на септември и край.

Хвани една търсачка (Гугъл флайтс например), въведи дестинация и разгледай най-евтините в календара (16-19,20 септември). Това е без трикове с посредници (аз не ги владея, така че не ме питай мен).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.