Прескочи до съдържание

София - Фуертевентура - София


Препоръчани мнения

Здравейте,

Реших да се допитам до форумния мозък за цена за два билета от София до Фуертевентура през септември. Търся след 10-ти и с престой поне 6-7 дена. За съжаление не успявам да намеря на цена под 200 евро, на каквато съм свикнал да летя до там в разумни часове, т.е полета с прекачването да не надвишава много 12 часа. Ако някой случайно може да помогне ще съм благодарен. Последно летях до там през март месец през Барселона за 38.90 евро, а на връщане през Мадрид за 102 евро като и 4-те полета бяха с Раян, но сега не успявам да намеря такива цени. Може би е още малко рано.

Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Captain45 каза:

Здравейте,

Реших да се допитам до форумния мозък за цена за два билета от София до Фуертевентура през септември. Търся след 10-ти и с престой поне 6-7 дена. За съжаление не успявам да намеря на цена под 200 евро, на каквато съм свикнал да летя до там в разумни часове, т.е полета с прекачването да не надвишава много 12 часа. Ако някой случайно може да помогне ще съм благодарен. Последно летях до там през март месец през Барселона за 38.90 евро, а на връщане през Мадрид за 102 евро като и 4-те полета бяха с Раян, но сега не успявам да намеря такива цени. Може би е още малко рано.

Когато аз ходих през миналата година, най-евтино беше при смяна на Лутън.

Връзка към мнение

Тази година за съжаление изглежда ще е доста различна от миналата. Опитай с Kiwi или Azair (колкото и да е неефективна напоследък) , поне да разгледаш най-изгодните комбинации.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Дани Магелани каза:

Когато аз ходих през миналата година, най-евтино беше при смяна на Лутън.

През декември бяхме там през Лондон Станстед. Цените бяха много ниски, като от Лондон до Фуерте цената беше 16 паунда. На отиване 5 часа престой, а на връщане 1 час. Добре, че първият полет беше на време, но голямо тичане падна 😉

Връзка към мнение
преди 4 часа, Captain45 каза:

Може би е още малко рано.

През юли съм забелязал пускат по-евтини билети за края на септември,октомври.До 20 септември за мен си е висок сезон. Тази година цените са двойни.Ако се стигне до Испания,оттам е евтино.

Screenshot 2023-06-26 at 22-32-16 Результаты наименований авиабилетов Испания ⇔ Фуертевентура результаты от €48.98 (via AZair).png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако не бъркам,  за голяма част от Западна Европа ученическите ваканции тази година  приключват на 10 септември, така че има надежда за по-добри цени.От София вероятно ще са седмица по-късно.Димитров е прав, реално чак след 20-ти може да се мисли за нещо по-изгодно откъм цена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 49 минути , stanimir каза:

Ако не бъркам,  за голяма част от Западна Европа ученическите ваканции тази година  приключват на 10 септември, така че има надежда за по-добри цени.От София вероятно ще са седмица по-късно.

В ОК приключва даже по-рано, първата седмица на септември, 4-5-6ти, т.е. след 10-ти би трябвало да има по-нормални цени през Англия...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Само да споделя, че  успях да купя билети за по 85 евро в посока на отиване през Барселона с един цял ден престой и летене на другият ден към Фуерте. На връщане пак за 85 евро през Мадрид с 4 часа престой. През jetcost.com.au ми даде цени по 60 евро в посока, но по някаква причина след като рефрешнах па отидоха към 80 евро в посока, та си букнах билетите директно от авиокомпаните. Забравих да споделя датите са 27-28 септември на отиване и 05 окктомври на връщане.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.