Прескочи до съдържание

Евтин самолетен билет до Португалия септември или октомври


Препоръчани мнения

Някой може ли да ми препоръча евтин начин за пътуване до Португалия със самолет края насептември или октомври. Гледам цени и ми се виждат скъпи дори на нискобюджетните. Много благодаря предварително

Връзка към мнение
преди 7 минути , Teya каза:

Някой може ли да ми препоръча евтин начин за пътуване до Португалия със самолет края насептември или октомври. Гледам цени и ми се виждат скъпи дори на нискобюджетните. Много благодаря предварително

От къде ще се лети? Къде в Португалия? За колко време? Не знам какво и как гледаш, ама без да кажеш какво искат трудно може да ти се помогне ...

https://www.kiwi.com/en/search/tiles/sofia-bulgaria/portugal/2023-09-01_2023-10-31/anytime?daysInWeek=456&stopNumber=1~true&sortBy=price&sortAggregateBy=price

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето един вариант за около AUD 130 или 160 лв. на човек само с ръчен багаж и плащане с Diners. Има и по-евтини възможности, но са с прекачване в Лондон, което прави пътуването по-дълго и неудобно.

 

image.png.3b08c68e808c8190c6c5bfcd92a068b3.png

image.png.e8ded09c72554482d89e52c133fd8ebb.png

image.png.ec8718a7f77ccf8b0b170eda7f81c1f4.png

image.png.7407f9e2376e54ec95ddf4cf6c189ad9.png

 

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 11 часа, jorocontrola каза:

От къде ще се лети? Къде в Португалия? За колко време? Не знам какво и как гледаш, ама без да кажеш какво искат трудно може да ти се помогне ...

https://www.kiwi.com/en/search/tiles/sofia-bulgaria/portugal/2023-09-01_2023-10-31/anytime?daysInWeek=456&stopNumber=1~true&sortBy=price&sortAggregateBy=price

о-о-о съжалявам, от България, без значеение кой град, от който е най-евтино. Можее и с прикачанее и изчакванее, защото като видях цените се уплаших. Благодаря

 

преди 10 часа, IvanNavi каза:

Ето един вариант за около AUD 130 или 160 лв. на човек само с ръчен багаж и плащане с Diners. Има и по-евтини възможности, но са с прекачване в Лондон, което прави пътуването по-дълго и неудобно.

 

image.png.3b08c68e808c8190c6c5bfcd92a068b3.png

image.png.e8ded09c72554482d89e52c133fd8ebb.png

image.png.ec8718a7f77ccf8b0b170eda7f81c1f4.png

image.png.7407f9e2376e54ec95ddf4cf6c189ad9.png

 

 

преди 9 часа, IvanNavi каза:

В горния вариант отиването до Лисабон може да се смени с такова до Порто през Базел един ден по-рано. 

 

image.png.e5c3a77d05066b464971d4980a4a97c2.png

image.png.8abe82d0a1572c365a8ef1f3ce5e3bc6.png

Много благодаря, ама как разбирате коя междинна спирка да изберете, до къде лети и къде може да се прехвърли човек?

 

 

а и само с diners карта ли / в България няма :-((

Връзка към мнение
преди 14 часа, Teya каза:

о-о-о съжалявам, от България, без значеение кой град, от който е най-евтино. Можее и с прикачанее и изчакванее, защото като видях цените се уплаших. Благодаря

 

 

Много благодаря, ама как разбирате коя междинна спирка да изберете, до къде лети и къде може да се прехвърли човек?

 

 

а и само с diners карта ли / в България няма :-((

Директни полети има само до Лисабон от БГ и то само от София.

Относно междинни спирки и други такива. Пускаш търсачка за полети - дал съм при пример в Киви по-горе, че има лесен интерфейс. От къде до къде, колко дни и т.н.

Търсачката ти предлага много опции. Избираш си каквото ти е на сърце. После е време за купуване на билетите. Може директно от сайтовете на авиокомпаниите или през разни посредници за потенциални отстъпки (примерите от @IvanNavi).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 5.07.2023 г. в 10:16, jorocontrola каза:

Директни полети има само до Лисабон от БГ и то само от София.

Относно междинни спирки и други такива. Пускаш търсачка за полети - дал съм при пример в Киви по-горе, че има лесен интерфейс. От къде до къде, колко дни и т.н.

Търсачката ти предлага много опции. Избираш си каквото ти е на сърце. После е време за купуване на билетите. Може директно от сайтовете на авиокомпаниите или през разни посредници за потенциални отстъпки (примерите от @IvanNavi).

Благодаря много! Просто не разбрах при примера на @IvanNavi, как се разбира кои са междинните при прехвърляне и как мога да видя  най-евтини дати , като не ми е фиксирано пътуването. ето на мен какво ми дава, нещо не правя правилно 😞

Screenshot 2023-07-06 at 19.59.37.png

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.