Прескочи до съдържание

Барселона - Букурещ


Препоръчани мнения

Търся билет Барселона- Букурещ на 30.07 излитане след 14 часа, може и с прекачване.

В  краен случай на 31.07 без значение на часа за излитане.

Цените са просто ужасни. Някакви идеи?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, dimitrov6 каза:

Изчакайте до последно,защото гледам за близките дни билетите  са съм 100 евро,а в края на юли с 40 повече. 

За съжаление от 2 седмици ги наглеждам, но единствено растат, а съм свързана с други полети и дати.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , Taliana каза:

За съжаление от 2 седмици ги наглеждам, но единствено растат, а съм свързана с други полети и дати.

Искам да кажа,че за след 1 седмица са по 100 евро. Може да се почака още малко и ,ако паднат за края на месеца до 100 купувайте. Повече едва ли ще паднат. Може да се намалят малко през посредник .Вижте темата  за Rumbo тук в сайта.

Screenshot 2023-07-06 at 12-15-44 Airline tickets Barcelona ⇒ Bucharest airfares from €94.78 (via AZair).png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 часа, Taliana каза:

30.07 излитане след 14 часа, може и с прекачване.

В  краен случай на 31.07 бе

Твърде близко са датите до  първи август- начало на отпуските в западна Европа. Да, може да има някакъв лек спад до 25 юли, но след това  ще вървят само нагоре и нагоре.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

според мен малко вероятно да паднат - твърде близо е датата и вече в периода на отпуските

трябва да се провери през посредници каква цена излиза, ама мен в това хич ме няма

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Рових при някои посредници - резултата е същия. Явно трябва да преглътна горчивото хапче. Лошото е че само WIZZ летят директно и евентуално Tarom . Конкуренцията е почти 0.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.