Прескочи до съдържание

Здравейте на всички и от мен


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен,

 

казвам се Иво Георгиев и съм страстен пътешественик. Имам 2 деца и нещата се получават доста трудно, но се опитвам да наваксам.

Влюбен съм в Африка и от няколко години не пропускам да я посещавам 😀

 

Това е от мен засега

 

Иво

  • Харесвам 24
Връзка към мнение

@oli_mali  влюбих се в Африка и засега Уганда ми е на сърцето. Много по-различна от всички останали държави в Африка ми ми се иска пак да се върна там 🙂 

Не толкова туристическа, а парка Рувензори си е направо непопулярен за посещаване, което пък го прави много интересно място.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
На 11.07.2023 г. в 16:55, Mopcku каза:

@oli_mali  влюбих се в Африка и засега Уганда ми е на сърцето. Много по-различна от всички останали държави в Африка ми ми се иска пак да се върна там 🙂 

Не толкова туристическа, а парка Рувензори си е направо непопулярен за посещаване, което пък го прави много интересно място.

:sun_bespectacled:  В самолета от Кевлявик до Франкфурт преди 2 седмици седях до млада угандийка, работеща като стюардеса в Исландия. Тя събуди интереса ми към Уганда и вече го заявих пред @FlyTraveler . Да видим сега как ще сместя една Африка между хималайските пътешествия 🙄

Връзка към мнение

Супер! Аз толкова обичам Афика, че от 10 години почти никъде другаде не ходя. След 20 дни тръгвам отново - месец и половина в Малави, Замбия, Ботсвана, Намибия и Ю. Африка. 

Уганда е чудесна. През 2018 година ходих до Kidepo Valley National Park и Murchison Falls NP, както и няколко други места. Второто ми сафари там го пропуснах този април, че бях хосиптализиран с хепатит А, но ще го направя догодина по същото време, живот и здраве.

Много други афикански държави са изумителни, не е само Уганда. Даже в една много туристическа Кения има паркове и резервати, където посетителите са малко - може цял ден да обикаляш и да не срещнеш други туристи.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.