Прескочи до съдържание

Малдиви!!


Lilly Hristova

Препоръчани мнения

Здравейте с мъжът ми март месец 2024 ще пътуваме за малдиви , избрахме Villa park sun islands малко далечко,но красиво и добра цена! Моля за помощ за трансферите, тъй като първо ми казаха 185€ , а сега от хотела ми пишат 400$ на човек!!благодаря предварително

Връзка към мнение

400$ е много добра цена и е по-скоро ниска за подобен трансфер ( seaplane + boat ) , в крайна сметка горе-долу толкова ще харчите дневно за храна и напитки в ризорта 
 

Предполагам , че първоначалната ниска цена е била само за трансфер с лодка (2часа) , който аз не бих си причинил . Гледките от seaplane са  нонстоп уау …

 

Комплименти  за добрият избор на ризорт !

Връзка към мнение
преди 3 часа, Doctor Who каза:

Намирам много добри цени за вила делукс на плажа за дати 17 ...  24 март 2024 г. Трансферът е 350 долара двупосочно.

  image.png.67e91d52d5ce8fe6991e0b5f4135ba44.png

 

image.png.237f7484e11d3c36c912a09add7cd0e7.png

Напиши сайт моля те

Връзка към мнение
преди 2 часа, Lilly Hristova каза:

Къде ги намираш? Би ли ми пратил сайта??

Да, разбира се.

https://ecohotels.com/hotels/maldives/maldives?checkin=2023-07-16&checkout=2023-07-17&rooms=2&rehid=3663&usercurrency=BGN&free-booking-links-5d458b93-4768-4cc8-afda-0ac59be71aff=

@obsession

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 13.07.2023 г. в 19:20, Lilly Hristova каза:

Благодаря

Като направиш резервациите сподели подробности. От къде беше намерена вашата оферта и на каква цена. Следя този ризорт от няколко месеца заради многото добри отзиви и желание да го посетим около средата март 2024 г. 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 15.07.2023 г. в 14:01, Doctor Who каза:

Като направиш резервациите сподели подробности. От къде беше намерена вашата оферта и на каква цена. Следя този ризорт от няколко месеца заради многото добри отзиви и желание да го посетим около средата март 2024 г. 

Здравейте! Аз направих сега резервация през букинг за 2ма възрастни и дете на 2г с full board опция. Тя включва закуска, обяд и вечеря с комплимент вода, чай и кафе към всяко хранене. Цената е 2.976 евро с 208 евро кредити в booking. Резервацията е за 10-16 декември 2023. Моля ако някой е наясно да даде мнение дали цената е адекватна? За пръв път букваме за Малдиви. 

Връзка към мнение
преди 5 минути , Milos каза:

Здравейте! Аз направих сега резервация през букинг за 2ма възрастни и дете на 2г с full board опция. Тя включва закуска, обяд и вечеря с комплимент вода, чай и кафе към всяко хранене. Цената е 2.976 евро с 208 евро кредити в booking. Резервацията е за 10-16 декември 2023. Моля ако някой е наясно да даде мнение дали цената е адекватна? За пръв път букваме за Малдиви. 

Проверих и в сайта, който сте пратили по-горе и разликата е фрапираща за същия период! Дори добавих all incl и цената е 1800 евро! Ползвали ли сте този сайт преди? Надежден ли е? 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.