Прескочи до съдържание

Тромсьо до 4.8


Препоръчани мнения

Здравейте, трябва да стигнем в Тромсьо на 4.8.23 около 17ч. защото от там ще се качваме на круизен кораб. Има ли някакъв начин да пристигнем навреме без да пътуваме с норвежците на 2.8., защото освен скъпите самолетни билети трябва и два дни хотел да плащаме?

Връзка към мнение
преди 23 часа, Jane* каза:

Здравейте, трябва да стигнем в Тромсьо на 4.8.23 около 17ч. защото от там ще се качваме на круизен кораб. Има ли някакъв начин да пристигнем навреме без да пътуваме с норвежците на 2.8., защото освен скъпите самолетни билети трябва и два дни хотел да плащаме?

Това най се приближава към исканият  от вас час за пристигане в Тромсо...но си е скъпичко откъдето и да го погледнеш

image.png.c45a43fc6303f45a3df37baa966e18e2.png

тази цена е в австралийски долари!

 

ето и още един вариант с розовите:

image.png.100a40892e3db1e09cfe3bbc72ac2b31.png

 

image.png.9ecf3c0670decdd0fa4bf41ea5ae41ed.png

и

image.png.6c32cc7e8a03f54c50df304144842490.png

със сигурност може да се измислят и още варианти и евентуално се поизпилят цените през познатите сайтове...след като се спрете на вариант

Връзка към мнение

Аз съм си взел билети София-Лутън, Лутън-Тромсьо .... ама за зимата де. Та прекачването е само едно.  Иначе до Гдайнск (както му казват поляците) нямаме директни полети.

Връзка към мнение
преди 52 минути , Hakkâri Spor каза:

Аз съм си взел билети София-Лутън, Лутън-Тромсьо .... ама за зимата де. Та прекачването е само едно.  Иначе до Гдайнск (както му казват поляците) нямаме директни полети.

Имаме, ама лятото и са от Бургас. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

E, мерси. Аз съм от София, значи ми трябва още едно прекачване и в Бургас. Демек отсечките пак стават 3.  С Луфтханза има варианти до Тромсьо с едно прекачване.

Иначе гледах варианти София-Копенхаген с Уизеър, после SAS от Копенхаген до Тромсьо, но не съм сигурен дали нямаше и спирка в Осло.  Има и София-Нюшопинг (Стокхолм Сковста) с Уизеър, после влак/бус до Стокхолм Арланда и директен полет Стокхолм-Тромсьо, но не знам дали това е целогодишно. В някои от месеците е с междинна спирка в Осло, в някои са директни.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Купих от норвежците, както и да го смятах така беше най-евтино, ако въобще това е думата 🙂 Като сложим багажа всичко уж нискотарифно, отиваше по дяволите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.