Прескочи до съдържание

Концерт на The weekend в Милано, Комо, Портофино, Чинкуе Тере


Ile

Препоръчани мнения

Здравейте, 

ще си правим малко пътуване до северната частна Италия. Ще опиша програмата, която съм начертала и приемам съвети какво да видим и посетим. Идеята на пътуването е да ни е лежерно, да хапваме искам да направим по някой плаж, понеже ще е жега. Четририма сме и за това решихме, че е най- добре да се придвижваме с кола под наем.

25.07 кацаме късно в Бергамо, нощувка в апартамент до летището. 

26.07 Взимаме кола от летището и отиваме до Комо от там корабче до Беладжио.

Нощувка в Милано 

27.07 Разходка из Милано и вечерта е дългочаканият концерт от мен 🙂 (другите не са големи фенове, но ме последваха хаха)

нощувка в Милано 

28.07. Тръгваме за Портофино, разходка плаж, спим в Равело 

29.07 Потегляме за Чинкуе Тере разходка, плаж. За тази вечер не съм резервирала нищо. Чудя се къде да спим.

30.07 На другия ден съм предвидила музея на Ферари в Модена и от там отиваме в Болония. Късен полет за България от Болония. 

 

Били сме и в Милано и в Болония, но ме привличат селцата, безгрижието и храната 🙂 Дайте съвети за хубави плажове, весторанти и райски кътчета. От къде можем да наемем разходка с яхта или нещо подобно. 🙂 Благодаря!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Райска птица
На 17.07.2023 г. в 14:50, Ile каза:

Здравейте, 

ще си правим малко пътуване до северната частна Италия. Ще опиша програмата, която съм начертала и приемам съвети какво да видим и посетим. Идеята на пътуването е да ни е лежерно, да хапваме искам да направим по някой плаж, понеже ще е жега. Четририма сме и за това решихме, че е най- добре да се придвижваме с кола под наем.

25.07 кацаме късно в Бергамо, нощувка в апартамент до летището. 

26.07 Взимаме кола от летището и отиваме до Комо от там корабче до Беладжио.

Нощувка в Милано 

27.07 Разходка из Милано и вечерта е дългочаканият концерт от мен 🙂 (другите не са големи фенове, но ме последваха хаха)

нощувка в Милано 

28.07. Тръгваме за Портофино, разходка плаж, спим в Равело 

29.07 Потегляме за Чинкуе Тере разходка, плаж. За тази вечер не съм резервирала нищо. Чудя се къде да спим.

30.07 На другия ден съм предвидила музея на Ферари в Модена и от там отиваме в Болония. Късен полет за България от Болония. 

 

Били сме и в Милано и в Болония, но ме привличат селцата, безгрижието и храната 🙂 Дайте съвети за хубави плажове, весторанти и райски кътчета. От къде можем да наемем разходка с яхта или нещо подобно. 🙂 Благодаря!

 

Интересно

аз май май ще съм по същото време и на същите места. Какво в крайна сметка сътворИхте като програма? Аз исках кратък уикенд с изненада РД , но не ми се получава и ще е разтеглен уикенд…но още не съм взела билети, защото и Стокхолм или Прага са с въпросителни…заради жегите в Италия още обмислям

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.