Прескочи до съдържание

Търся превоз Рига - Каунас


Препоръчани мнения

Трябва ми автобус или влак или каквото и да е от Рига за Каунас, който да пристига най-късно в 14.00-14.30 през деня. В нета попадам само на автобуси, които пътуват по 6-7 часа или стигат в късния следобед или вечерта. Я ударете едно рамо. Автобус Рига - Вилнюс и оттам Каунас не е оферта на този етап, гоня САМО директен превоз, щото същия ден вечерта ще ходим  в Вилнюс и не ми се ще да го минавам няколко пъти Вилнюс - Каунас.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 49 минути , kakadu каза:

Трябва ми автобус или влак или каквото и да е от Рига за Каунас, който да пристига най-късно в 14.00-14.30 през деня. В нета попадам само на автобуси, които пътуват по 6-7 часа или стигат в късния следобед или вечерта. Я ударете едно рамо. Автобус Рига - Вилнюс и оттам Каунас не е оферта на този етап, гоня САМО директен превоз, щото същия ден вечерта ще ходим  в Вилнюс и не ми се ще да го минавам няколко пъти Вилнюс - Каунас.

Автобусите между Каунас и Рига са доста поб-малко от Вилнюс-Рига. Провери фирмите Еколайн, Евролайн. 

Връзка към мнение

Май нямаш вариант, който да отговаря на изискванията ти. Най-бързо е с Фликс 13:00-16:50. Другия вариант е нощен автобус пак с Фликс, стига за 4 часа.

https://getbybus.com/en/bus-routes/riga-4331/kaunas-4279/2023-07-24

 

Ако те устройва има вариант с автобус  между Рига - летище Каунас. Тази фирма пътува по направлението, но не видях да има разписание. Може да им пуснеш запитване по мейла.

http://easytravel.lv/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.