Прескочи до съдържание

търси се билет София - Канада (Монреал, Торонто, Отава, Квебек)


Препоръчани мнения

Търси се билет от София до Монреал (или Торонто, Отава, Квебек, може и някакъв OJ) 
в периода от  средата на септември, до около средата на октомври, престой  10 - 15 дни 
Това, което успявам да открия е:
SOF-YUL  19.09-04.10  с Луфханза, директно от тях 555€ , или през френското opodo с prime 535€ 
Нещо по-добро?

Връзка към мнение

Предполагам билета не е за теб ?

В противен случай бих предложил това по-долу.Най-евтините полети до Канада традиционно са от Ница , Париж , Милано и Лондон , като са възможни всякакви OJ комбинации между френски и канадски градове на цена до 400€.

 

П.П. София - Ница на Wizz за 21.09-03.09 е 35€ двупосочен и се налага нощувка в Ница разбира се ( само на отиване) :

 

IMG_20230728_142610.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 53 минути , stanimir каза:

Предполагам билета не е за теб ?

В противен случай бих предложил това по-долу.Най-евтините полети до Канада традиционно са от Ница , Париж , Милано и Лондон , като са възможни всякакви OJ комбинации между френски и канадски градове на цена до 400€.

 

П.П. София - Ница на Wizz за 21.09-03.09 е 35€ двупосочен и се налага нощувка в Ница разбира се ( само на отиване) :

IMG_20230728_142610.jpg

Да, не е за мен билетът. Иначе предложението е много добро, ако беше за мен щеше да ми пасне идеално, защото аз обичам точно такива комбинаци. 
Ще го предам за размисъл.
Благодаря! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сам си отговарям, ама понеже междувременно се сглоби и една шантава комбинация, споделям така - за обща информация, на някого може да е от полза. 
През Копенхаген и после с Play през Рейкявик до Торонто. 283€ само с раничка и едно преспиване на връщане в Копенхаген. 
 


image.png.e6989241a01b53c6968ec18aa5bf6a97.png

 

image.png.e3e458896856b888da0fb203bf323a1a.png

 

 

image.png.8eaf46306098b294d711049645395c21.png

 

 

 

Бонус - при нощния полет от Канада до Исландия и при значителната слънчева активност тази година, ако човек е до прозорец, има може би нелош шанс да види северно сияние - самолетът все пак лети над облаците, а и маршрутът в голямата си част е точно на правилното място за целта:
image.png.93af2a644fdc217087bc38af14b2c1b4.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.