Прескочи до съдържание

Препоръка за кола под наем от летището в Барселона


Христиан

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Наемал съм само веднъж кола под наем досега в Палма де Майорка от местна компания, която си оперираше само там, но сега ще ми се наложи за втори път. Търся отзиви за фирма, от която може да се наеме кола за края на септември за 4 дни с взимане от летището в Барселона и връщане отново там. По възможност някоя, която няма да има скрити условия и всякакви неприятни изненади в последствие. Преди време в Майорка не ми блокираха никакви пари по картата, което доста ме изненада, но предполагам сега няма да се намери такава фирма.

 

Прегледах Firefly, Hertz, Europcar, Budget & Sixt. При някои от фирмите, сумите за наем са значително по-високи за еднотипни коли и не мога да разбера защо.

 

Има вариант да отскочим за един ден до Андора, дали фирмите разрешават посещаване на друга държава с колите, които предлагат? 

Връзка към мнение
преди 58 минути , Христиан каза:

 

 

Има вариант да отскочим за един ден до Андора, дали фирмите разрешават посещаване на друга държава с колите, които предлагат? 

Firefly даваха влизане в Андора, Португалия, Гибралтар, мисля и Франция, срещу такса. С тях не можеше обаче да я качиш на фери до Балеарите, например. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 часа, violeta каза:

Firefly даваха влизане в Андора, Португалия, Гибралтар, мисля и Франция, срещу такса. С тях не можеше обаче да я качиш на фери до Балеарите, например. 

Така или иначе ходенето до Андора е под въпрос и питам само информативно, благодаря за отговора. 

 

А дали има някоя компания, която не блокира никакви пари по КК? Всички, които проверих, блокират от 300 до 1100 евро.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.