Прескочи до съдържание

През август с испански


Препоръчани мнения

Здравейте!

(извинявам се ако темата не е в правилния раздел)

Можете ли да помогнете с испаноговоряща страна, чийто климат е подходящ за посещения през август( без Испания). Планувахме Бали, но детето ще учи в испанска гимназия и ми се струва по-подходящо да прекараме 2 седмици някъде където ще може малко да се поопражнява.

Благдаря на всички отзовали се :)

Връзка към мнение

нещо по-конкретно? В посока на Бали са Филипините, пък за там има някаква промоция на Cebu Pacific в момента...

Връзка към мнение

не, нямам нищо конкретно, просто си мисля да сменя Бали с нещо друго където се говори испански- Централна, Южна Америка.... но никога не съм проучвала за август как е климата, а не понасям дъжд 😊

Връзка към мнение

Южна Долна Калифорния - Baja California Sur - със столицата си La Paz - е красиво, спокойно и цивилизовано място, където и не вали. Има очарователни плажове, Balandra с лагуната ми е най-любим. Атракция са китовете, които ежегодно мигрират в залива за размножаване и прииждащите в тази връзка американски туристи..

Там синът ми посещава първо частно училище, на монахини от католически орден, а после общинско - и двете с много добро ниво. Отделно има университет, UABCS с куп факултети, в който нашего брата може и да работи, за да не скучае прекомерно.

 

https://weatherspark.com/y/2800/Average-Weather-in-La-Paz-Mexico-Year-Round

 

https://www.climatestotravel.com/climate/mexico/la-paz

 

Може и в Cabo San Lucas в същия мексикански щат. Там също има свободен университет, както и филиал на столичния, но мястото е основно туристическо и градът по-малък.

 

 

-----------------------------------------------

"Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив", Волтеp

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.