Прескочи до съдържание

Помощ с идеи за сватбата ни


SpeeDemoN5

Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

Пиша тук защото имам нужда от идеи по отношение на една игра която замислихме за сватбата ни.

Разбира се, сватбата ни е на пътешествена тематика и решихме да направим една игра предизвикателство:

Ще приготвим 3 купи с листчета. В едната купа ще има лесни за посещение държави(държави в европа и съседни на България), във втората по-трудни за посещаване  и в последната предизвикателство свързано с пътуване

Ще изкарваме хора и ще ги накараме да си изберат дали да си изтеглят лесна или трудна държава и предизвикателство.

Ако до една година посетят държавата и изпълнят предизвикателството и ни пратят снимка ще им дадем някаква награда (бутилка с пиене, ваучер за нещо, ще го измислим)

Идеята ни е да подтикнем гостите ни да пътуват повече и да посетят държави/места които никога не са предполагали че искат да посетят   🙂

Така че имам нужда от вашите идеи, какви предизвикателства да измислим

Засега вариантите които ние измислихме са:

 

Пътувайте само с раници

Изкачете най-високия връх в държавата

Посетете град започващ с първата буква от името ви (ако е двойка, два града)

Научете да готвите националното им ядене и ни поканете на гости да го опитаме

Нощувайте поне 1 нощувка в бутиков хостел

 

Хайде помагайте и вие. Ако имате други идеи за игри ще се радвам да ги чуя

 

 

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 5 минути , SpeeDemoN5 каза:

Здравейте Магеланци,

Пиша тук защото имам нужда от идеи по отношение на една игра която замислихме за сватбата ни.

Разбира се, сватбата ни е на пътешествена тематика и решихме да направим една игра предизвикателство:

Ще приготвим 3 купи с листчета. В едната купа ще има лесни за посещение държави(държави в европа и съседни на България), във втората по-трудни за посещаване  и в последната предизвикателство свързано с пътуване

Ще изкарваме хора и ще ги накараме да си изберат дали да си изтеглят лесна или трудна държава и предизвикателство.

Ако до една година посетят държавата и изпълнят предизвикателството и ни пратят снимка ще им дадем някаква награда (бутилка с пиене, ваучер за нещо, ще го измислим)

Идеята ни е да подтикнем гостите ни да пътуват повече и да посетят държави/места които никога не са предполагали че искат да посетят   🙂

Така че имам нужда от вашите идеи, какви предизвикателства да измислим

Засега вариантите които ние измислихме са:

 

Пътувайте само с раници

Изкачете най-високия връх в държавата

Посетете град започващ с първата буква от името ви (ако е двойка, два града)

Научете да готвите националното им ядене и ни поканете на гости да го опитаме

Нощувайте поне 1 нощувка в бутиков хостел

 

Хайде помагайте и вие. Ако имате други идеи за игри ще се радвам да ги чуя

 

 

 

Ти даваш ли си сметка, че ако поканиш магеланското войнство, до една година ще си фалирал с толкова награди 😁

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Посетете спортно събитие свързано с държавата(ако имат известен футболен/баскетболен клуб или като цяло някой спорт характерен за тях, примерно крикет за Индия)

Качете се на местно такси и разкажете какви истории е споделил шофьорът :)) 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Това ми харесва, или казано по друг начин:

Научете се как се казва "Съсипаха я тази държава" на местния език и разкажете какви истории ви е споделил шофьорът 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.