Прескочи до съдържание

Здравейте, магеланци!


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Бих искала да се представя с няколко думи. Преди известно време открих форума, докато търсех информация за самоорганизирано пътуване до Шри Ланка и се почувствах като дете в сладкарница.

Започнах да чета и да попивам всеки разказ, тема и пътепис във форума и да откривам чрез вас нови страни и забележителности, които да добавя в списъка си за посещения. И така, малко по малко, списъкът започна да става безкраен 😊

 

До момента съм посетила няколко държави в Европа, а извън Европа – Шри Ланка, Израел, Индонезия и Оман. Искам да видя още много и вярвам, че големите ми открития на нови дестинации тепърва предстоят.

 

Дестинациите, за които нямам търпение и се надявам да видя най-скоро, са Иран (най-вече островите Кешм и Ормуз), Лаос и Перу.

 

В момента с няколко приятели пък организираме пътуване до Индия.

 

Пожелавам на всички магеланци успешни и вдъхновяващи пътешествия! 😊

  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Добре заварил 🙂 Първоначално решихме да организираме сами програмата и плана за придвижване, който включваше и влакове, и вътрешни полети. След разказа във форума на групата, която пътува през февруари, и още няколко магеланеца, които споделиха за Rahul, преценихме, че може би за Индия е по-разумно да действаме с местна агенция и му писах за оферта, която да включва градовете от Златния триъгълник. Планът е да направим обиколкaта от Делхи към Агра, а след това Джайпур, Удайпур, Варанаси (с вътрешен полет) и за финал - Делхи. Придвижването от Делхи до Удайпур ще е с кола. 

Искаше ми се да включим и Керала заради храмовете на Вишну, но заради краткия престой трябваше да се откажем от някой от другите градове. В крайна сметка, южната част ще остане за следващо посещение.

През букинг намерихме хотели с добри ревюта във всеки от градовете, като само с Варнаси се запъваме и това ни остана, за да финализираме плана. И да заредим с настроение и търпение до датите на полетите 🙂 


 

 

 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, nitsavan каза:

Здравейте,

 

Бих искала да се представя с няколко думи. Преди известно време открих форума, докато търсех информация за самоорганизирано пътуване до Шри Ланка и се почувствах като дете в сладкарница.

Започнах да чета и да попивам всеки разказ, тема и пътепис във форума и да откривам чрез вас нови страни и забележителности, които да добавя в списъка си за посещения. И така, малко по малко, списъкът започна да става безкраен 😊

 

До момента съм посетила няколко държави в Европа, а извън Европа – Шри Ланка, Израел, Индонезия и Оман. Искам да видя още много и вярвам, че големите ми открития на нови дестинации тепърва предстоят.

 

Дестинациите, за които нямам търпение и се надявам да видя най-скоро, са Иран (най-вече островите Кешм и Ормуз), Лаос и Перу.

 

В момента с няколко приятели пък организираме пътуване до Индия.

 

Пожелавам на всички магеланци успешни и вдъхновяващи пътешествия! 😊

Здравей и от мен! Добре дошла във форума! Радвам се, че си се престрашила за Индия и ти предстои посещение на тази чудесна страна, а и също се радвам,че разказът ми ти е помогнал по един или друг начин. 

Един съвет: провери за оферти и други компании,защото когато сляпо се вярва и не се проверява,може цената да се завиши значително.Винаги трябва да имаш минимум три оферти, които да сравниш.

Весело изкарване ви желая!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла!

Много хубава дестинация сте си избрали като за начало 🙂 . Пожелавам ти скоро да допълниш и другите, и да добавиш и нови към желанията!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.