Прескочи до съдържание

София - Бейрут - София през декември


Препоръчани мнения

Здравейте,

моля за помощ с намирането на евтин билет София - Бейрут - София. 

 

На отиване София-Бейрут трябва да е 15 или 16ти декември, защото основната цел на пътуването ми е да направя едноседмичен тур в Сирия  (възможните дати за тур са 17ти и 19ти), а връщането да бъде между 27-30 декември.

Полетът на отиване може да е и без багаж, но на връщане ще трябва да е с куфар. Нямам проблеми да пътувам с нискотарифни компании.

 

Засега най-доброто, което можах да открия е, еднопосочен на отиване с гърците на 15ти за 154евро през jectost.de, а връщането на 28ми през сайта на Пегагус за 124 евро (с включен 20кг. багаж).

Като цяло мисля, че 280 евро не е лоша цена, предвид празничния период, но все пак, ако някой може да помогне или поне да даде съвет кои сайтове да следя, ще бъда благодарен 🙂 

Връзка към мнение
преди 21 минути , Ou7law каза:

Здравейте,

моля за помощ с намирането на евтин билет София - Бейрут - София. 

 

Все още нямам точно фиксирани дати, основната идея е да направя едноседмичен тур в Сирия, като възможните дати за тур са 17ти и 19ти декември, така че отиването София-Бейрут трябва да е 15-17ти, а връщането да бъде между 27-30 декември.

Полетът на отиване може да е и без багаж, но на връщане ще трябва да е с куфар. Нямам проблеми да пътувам с нискотарифни компании.

 

Засега най-доброто, което можах да открия е, еднопосочен на отиване с гърците на 15ти за 154евро през jectost.de, а връщането на 28ми през сайта на Пегагус за 124 евро (с включен 20кг. багаж).

Като цяло мисля, че 280 евро не е лоша цена, предвид празничния период, но все пак, ако някой може да помогне или поне да даде съвет кои сайтове да следя, ще бъда благодарен 🙂 

На отиване може да се проиграе през Анталия или Ларнака, като през Анталия има вариант на 15.12. (Sunexpress+Pegasus), но дали ще лети Sunexpress от София за там зимата, не може да се гарантира.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами не ми се рискува през Анталия, предвид голямата вероятност за канселация на полетите, а през Ларнака, проверих, че цената е горе-долу същата, така че май няма смисъл, особено предвид това, че се лети с две компании.

Връзка към мнение

Вече взех билета за връщане, трябва ми само София - Бейрут на 15 декември с Aegian.

Засега не намирам нищо под 180 евро.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.