Прескочи до съдържание

В търсене на информация за Перу и Аржентина


notickz

Препоръчани мнения

Здраейте,Магеланци! Аз съм Мариана,на 22 и съм посетила 14 държави ,повечето,от които сама. Това ми първия форум и първия пост във форум,ще си призная,че не знам как точни работи и може би вече има тема,но все пак ще се осмеля да попитам хората,които са обикаляли планините и красотите на Перу и Аржентина след Ковид 

1 Колко пари дадохте за гайд и ако ходихте без гайд,особено на Патагония,чувствахте ли се в безопастност? Особено ако има други момичета,като мен които пътуват сами,бяхте ли в безопасност в тази част на света? 

2 Кои са места,които са ви впечатлили и места,които са ви разочаровали? 

Поздрави 😊

Връзка към мнение
преди 32 минути , notickz каза:

Здраейте,Магеланци! Аз съм Мариана,на 22 и съм посетила 14 държави ,повечето,от които сама. Това ми първия форум и първия пост във форум,ще си призная,че не знам как точни работи и може би вече има тема,но все пак ще се осмеля да попитам хората,които са обикаляли планините и красотите на Перу и Аржентина след Ковид 

1 Колко пари дадохте за гайд и ако ходихте без гайд,особено на Патагония,чувствахте ли се в безопастност? Особено ако има други момичета,като мен които пътуват сами,бяхте ли в безопасност в тази част на света? 

2 Кои са места,които са ви впечатлили и места,които са ви разочаровали? 

Поздрави 😊

Здравей и добре дошла.

Като за начало можеш да разгледаш форума за Южна Америка: https://magelanci.com/forums/forum/36-южна-америка/ и подфорума за Перу 

https://magelanci.com/forums/forum/91-перу-и-боливия/

където има доста теми, въпроси, пътеписи...

Според мен Патагония и Перу са много лесни за самоорганизиране, туризма е много добре развит, така че ако ви потрябва транспорт или тур винаги можете да намерите на място. В Патагония най-туристическите пътеки в нац. паркове са маркирани, така че гайд не ви трябва. Чили и Аржентина са най-висок стандарт и сигурността е като в Европа, в Перу може да попаднете най-много на джебчии и подобни, общо взето са безопасни.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.