Прескочи до съдържание

Търся запознанство с българи,които пътуват в страните от Африканският континент.


Препоръчани мнения

Много от пишещите тук са пътували из африканския континент. Ако нещо определено ви интересува, тук вече може да е обсъждано, ако не - можете да попитате: Подфорум Африка

 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 1.11.2023 г. в 22:55, Vestnikar каза:

Търся запознанство с българи,които пътуват в страните от Африканският континент.

Пътувала съм няколко пъти до Намибия, миналата година в Ботсвана, живяла съм малко и в Ангола (последното ми пътуване там беше преди 6 години). Планирам догодина Виктория Фолс, още проучвам бюджетни варианти и/или Мозамбик. Южната част на Африка е дестинация, където винаги ще се връщам, докато мога. Каквото ви интересува, насреща съм.

Връзка към мнение

Здравейте! Аз и група мои познати и приятели. С цел взаимно пътуване ли търсите или общуване на някаква конкретна тема? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 1.11.2023 г. в 22:55, Vestnikar каза:

Търся запознанство с българи,които пътуват в страните от Африканският континент.

Аз от 10 години никъде другаде не ходя. Кения, Танзания, Ю. Африка, Намибия, Замбия, Зимбабве, Ботсвана по 5-6 пъти всяка. Уганда, Чад, Мозамбик. Лесото и Египет по веднъж до момента. Основният ми интерес са фото сафаритата. Покрай тях правя градове, водопади и крайбрежия/ плаж, но те са винаги като допълнения и на втори план. 

Ама сега като ти видях ника се сетих, ти май си ми писал на Фейсбук. Събираше вестници от различни държави.

Връзка към мнение
преди 12 часа, FlyTraveler каза:

Аз от 10 години никъде другаде не ходя. Кения, Танзания, Ю. Африка, Намибия, Замбия, Зимбабве, Ботсвана по 5-6 пъти всяка. Уганда, Чад, Мозамбик. Лесото и Египет по веднъж до момента. Основният ми интерес са фото сафаритата. Покрай тях правя градове, водопади и крайбрежия/ плаж, но те са винаги като допълнения и на втори план. 

Ако планирате отново Замбия/ Зимбабве и нямате против спътник/ спътници, дайте знак. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.