Прескочи до съдържание

Варненска магеланска сбирка 23.11.2023


zvezda9001

Препоръчани мнения

Здравейте,  мина повече от месец от последната ни сбирка време е да си направим нова! Датата е 23.11.2023 (четвъртък) часа 18:30. Мястото най-вероятно ще е ресторант  Долче Амаро на морска гара. Моля всички които желаят да се видим и да си побъбрим за пътешествия разбира се 🙂 да пишат отдолу за да знаем колко места да резервираме . Ще се радвам да се запознаем и с нови пътешественици!  

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към мнение

Запис и тук.  И за да стимулирам да се включат и други, срещите минават много приятно, с готини хора и интересни разговори.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Браво на  организаторката @zvezda9001и на варненските пътешественици! 

Лятото,живот и здраве и аз ще се присъединя.

Весела сбирка ви пожелавам! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз се надявам да няма много нови и срамежливи варненски магеланци. Ако има такива то е напразно... Идете и се веселете! Ще спечелите нови познанства и толкова много истории, че ще се чудите, защо не сте дошли досега на сбирка! И мен ме отсрамете, че няма да присъствам и да чуя чудни разкази откъде ли не... Да знаете, че варненци не си поплюват и си обикалят, нищо че всички АК им режат полетите на есен. 

А варненската група си прави конкуренция с любимата ми пловдивска група и се бият в сърцето ми кой да заеме с достойнство второто място! 

Весело да ви е и едно вино и за мен да изпиете! :) 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ще ви чакаме на лято и вас момичета 🙂

Те ни режат полетите, ама ни амбицират още повече с това 😄

някакъв мазохизъм има в цялата работа! 

 

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , Polina каза:

Аз се надявам да няма много нови и срамежливи варненски магеланци. Ако има такива то е напразно... Идете и се веселете! Ще спечелите нови познанства и толкова много истории, че ще се чудите, защо не сте дошли досега на сбирка! И мен ме отсрамете, че няма да присъствам и да чуя чудни разкази откъде ли не... Да знаете, че варненци не си поплюват и си обикалят, нищо че всички АК им режат полетите на есен. 

А варненската група си прави конкуренция с любимата ми пловдивска група и се бият в сърцето ми кой да заеме с достойнство второто място! 

Весело да ви е и едно вино и за мен да изпиете! 🙂

След сериозната липса на сбирки в София тази година, не мисля, че трябва да считаме и първото място за сигурно 🙂

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , Брани каза:

След сериозната липса на сбирки в София тази година, не мисля, че трябва да считаме и първото място за сигурно 🙂

Първото място никога не е било сигурно и то от години :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.