Прескочи до съдържание

Електронни партита и клубове в Германия


l_f_o

Препоръчани мнения

Здравейте. Пробвах с търсачката, но не намерих нищо по въпроса.

Имам интерес към електронната музика и качествените партита. До колкото знам в Германия това е добре развито като култура и като цяло има почва. Само че не знам на къде да се ориентирам. Та въпроса ми е ако може някой да сподели опит ако е ходил по партита и клубове с такава музика в Германия, питам за препоръки ако е възможно. И не само Германия разбира се. Готов съм да пътувам почти нявсякъде из Европа, стига да си заслужава. Благодаря !

Връзка към мнение

@Георги Матеевможе би ще даде насоки. Не съм ходила на такива партита от 15-на години. Ех, едно време какви разбиващи партита на Метрополис (и не само) сме преживявали. 🤩

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Едни от най-популярните парти места са в Берлин - Berghain, Watergate, Ritter Butzke, Sisyphos и Tresor. Огледай и този линк.

 

Извън Берлин препоръчвам Lehmann Club в Щутгарт, Distillery в Лайпциг и Elektroküche в Кьолн.

Връзка към мнение
преди 9 часа, l_f_o каза:

Здравейте. Пробвах с търсачката, но не намерих нищо по въпроса.

Имам интерес към електронната музика и качествените партита. До колкото знам в Германия това е добре развито като култура и като цяло има почва. Само че не знам на къде да се ориентирам. Та въпроса ми е ако може някой да сподели опит ако е ходил по партита и клубове с такава музика в Германия, питам за препоръки ако е възможно. И не само Германия разбира се. Готов съм да пътувам почти нявсякъде из Европа, стига да си заслужава. Благодаря !

Бих се качил на Techno train точно в Германия.

https://curlytales.com/all-aboard-the-techno-train-nurnberg-its-a-7-hour-dance-party-inside-a-high-speed-train/

 

Има интересни клипчета в нета 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.