Прескочи до съдържание

Настаняване в хотел без придружител, нямам 18


whitecrow

Препоръчани мнения

Здравейте, мога ли да се настанят в хотел сама, без придружител, въпреки че нямам навършени 18 години? Никъде не откривам закон, който да обяснява как стоят нещата. Ще съм благодарна, ако се включи някой, който има актуална информация.

Връзка към мнение

Обади се в хотела да питаш, ако се притесняваш. Не мисля, че ще има проблем, синът ми е нощувал сам в хотел преди да навърши 18г. Само веднъж се обадих предварително да предупредя, на другите места също изобщо не е имало проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 часа, M@ria каза:

Обади се в хотела да питаш, ако се притесняваш. Не мисля, че ще има проблем, синът ми е нощувал сам в хотел преди да навърши 18г. Само веднъж се обадих предварително да предупредя, на другите места също изобщо не е имало проблем.

Може ли да попитам преди колко години приблизително е било това?

 

Благодаря на всички за отговорите!

Връзка към мнение

Преди около 2г. последно. 
Не знам на колко си, но определено бих изненадала, ако имаш проблем при настаняването заради това. Освен ако не сте компания от непълнолетни и искате да наемете някоя къща за гости- тогава собствениците вероятно ще искат възрастен човек да гарантира.
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, споделям с надеждата, че ще е полезно на някой. Тази седмица прекарах две нощи в къща за гости ,,Кольовата къща" сама, без придружител. На 17 години съм. Изобщо нямах проблеми с настаняването. Не се наложи да звъня на родителите ми или да се разправям на рецепцията. 

Благодаря още веднъж на всички, които се включиха в темата!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.