Прескочи до съдържание

Ница до Венеция


TaniaG

Препоръчани мнения

Дайте ми съвет... На 1ви април ще пътуваме от Ница до Венеция, само се чудя как. Има само един директен полет с easyJet, ама късен. Ако взема билети, не мога да ги сменя. С влак е много дълго и с няколко прекачвания. Пътуваме с двама тийнейджъри, само с раници ще сме. Дайте ми малко акъл. 

Връзка към мнение

След като се търси максимално бързо стигане до Венеция в ранен час, бих търсила полет с прекачване. По земя ще е наистина дълго.

Има директни на Райън от Марсилия до Тревизо, ако ви е по вкуса. Но и те са нискотарифни и не могат да се сменят.

Освен това е Великден и цените няма да са ниски.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 43 минути , TaniaG каза:

Дайте ми съвет... На 1ви април ще пътуваме от Ница до Венеция, само се чудя как. Има само един директен полет с easyJet, ама късен. Ако взема билети, не мога да ги сменя. С влак е много дълго и с няколко прекачвания. Пътуваме с двама тийнейджъри, само с раници ще сме. Дайте ми малко акъл. 

От Ница до Рим или Болония с нискотарифна АК и от там със скоростен влак на Итало или Трениталиа

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.