Прескочи до съдържание

София - Сейшели (Март - Май)


Препоръчани мнения

Привет и Честита Нова Година на всички!

 

Търся самолетни билети София - Сейшели в диапазона Март - Май. Тъй като сме с малко дете ми се ще да тръгнем от София, а не да летим преди това някъде до Европа. Въпреки това, ако офертата е много изгодна, бих помислил над този вариант. Следя Qatar и Turkish, но за съжаление нямат никакви промоции. В момента билетите София - Доха/Истанбул - Сейшели са по 1600-1700лв, като за малкия (2г.) няма особена отстъпка. Emirates са още по скъпи. Приемам всякакви идеи 🙂

Връзка към мнение
преди 26 минути , digitalpr каза:

Привет и Честита Нова Година на всички!

 

Търся самолетни билети София - Сейшели в диапазона Март - Май. Тъй като сме с малко дете ми се ще да тръгнем от София, а не да летим преди това някъде до Европа. Въпреки това, ако офертата е много изгодна, бих помислил над този вариант. Следя Qatar и Turkish, но за съжаление нямат никакви промоции. В момента билетите София - Доха/Истанбул - Сейшели са по 1600-1700лв, като за малкия (2г.) няма особена отстъпка. Emirates са още по скъпи. Приемам всякакви идеи 🙂

На пръв поглед се сещам за промото на Kenya airways от Коледа, която явно сте изпуснали. Полетите не са много ок за вас, защото са open jaw през Европа, но можете да разцъкате различни дати дали още изпадат цени.

Тръгване AMS или CDG, връщане на LHR.
Другото е да следите фб страниците в началото на поста в линка, там излизат оферти всякакви.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз следях за същоя период цените през google flights. При всяка промяна в цените получавах мейл. Вчера взехме билети за април по 1600 лв на човек с Qatar, защото се притесних, че ще се вдигнат предвид сезона, за който търся. Тази опция е с най-ниска цена и само с едно прекачване. Мислим да комбинираме и с тур на града при трансфера в Дога. Наскоро пътувахме до Малдиви с малко дете на 2.5 и определено едно прекачване е предостатъчно изморително, особено тук, където полетите са около 5 часови и ще са по-изморителни. 

Връзка към мнение

Има време , с малко късмет, че свалиш цената с някоя промоция.  Не мисля, че евтин вариант през Европа ще успее да компенсира разходите за допълнителния полет и всякакви други свързани разходи. Щом сте с дете са почти безмислени тези опции.

Нещо друго, което се сещам, е да видите някакви хапчета за повръщане за деца, защото на Ферибота от Махе до Праслин и Ла Диг ми направи впечатление, че повечето деца без местните понесоха зле пътуването и доста повръщаха.  

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.