Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, бихте ли ми препоръчали място в Мюнхен, за нощуване, за двама възрастни и тинейджър на 15 г. Разгледах в букинг и еърбнб, но ни идват малко скъпичко. Моля за някакви насоки къде да търся

Връзка към мнение
преди 25 минути , bafff каза:

Здравейте, бихте ли ми препоръчали място в Мюнхен, за нощуване, за двама възрастни и тинейджър на 15 г. Разгледах в букинг и еърбнб, но ни идват малко скъпичко. Моля за някакви насоки къде да търся

Аз съм нощувал в Das Schreder Hotel, беше прилично, имаха и закуска дори включена. По време на пандемията го бях намерил за малко над 50 евро за двойна стая. Вие сте трима обаче, т.е. ви трябва тройна, която ще е по-скъпа. Мюнхен като цяло е скъп град (най-скъпият в Германия и то с голяма преднина) и ако случайно имате нещастието да сте там и по някакви ваканции, става страшно.

Връзка към мнение

@bafff От същите a&o хотели има ваучер 98 евро за 2нощувки за двойна стая - т.е. за 24.50 евро на човек на вечер - мисля, че по-евтино трудно може да се намери. https://www.voucherwonderland.com/multigutschein-europa-hotelgutschein?c=10 Ако сте за 4 нощувки, купувате 4 ваучера. НО! предварително вижте от тук дали имат свободни дати. Тази цена не включва обикновено туристическата такса https://voucher.aohostels.com/en/availability 

Връзка към мнение
На 7.01.2024 г. в 9:24, bafff каза:

Здравейте, бихте ли ми препоръчали място в Мюнхен, за нощуване, за двама възрастни и тинейджър на 15 г. Разгледах в букинг и еърбнб, но ни идват малко скъпичко. Моля за някакви насоки къде да търся

Аз отговорих, ама да попитам и за кои дати става дума. Да не е случайно около европейското първенство?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.