Прескочи до съдържание

бързи въпроси Един ден в Куала Лупмур - заслужава ли си?


Препоръчани мнения

Здравейте прекрасни хора,

 

Предстои ми служебно пътуване за седмица до Сингапур през месец февруари. Имам възможност да отида за ден до Куала Лумпур, но въпросът ми е струва ли си това начинание? Какво може да се вид в КЛ за 6-7 часа, защото като махнем полета и времето на летищата, толкова реално остават. В чуденка съм дали да предприемам това пътуваме или да се отдам на лежерно разглеждане на Сингапур. 

Връзка към мнение

Има смисъл за няколко часа единствено, ако нямате бъдещи планове за посещение и горещо желаете да отметнете още една дестинация / държава.

Връзка към мнение
преди 45 минути , Popolis каза:

Здравейте прекрасни хора,

 

Предстои ми служебно пътуване за седмица до Сингапур през месец февруари. Имам възможност да отида за ден до Куала Лумпур, но въпросът ми е струва ли си това начинание? Какво може да се вид в КЛ за 6-7 часа, защото като махнем полета и времето на летищата, толкова реално остават. В чуденка съм дали да предприемам това пътуваме или да се отдам на лежерно разглеждане на Сингапур. 

Няма смисъл според мен, особено ако не си бил/била досега в Сингапур , можеш спокойно да го запълниш този сводобен ден в Сингапур , даже и няма да ти стигне. И аз съм ходил на командировки там (може пък да сме колеги нещо се окажем :Д ) и винаги имам какво да правя и доста места имам за препоръчване .

Връзка към мнение

Може да се видиш с @DaBo. Иначе аз бих си седяла в Сингапур, защото много го харесвам, а Куала Лумпур изобщо не и не знам освен кулите да има нещо отличително. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За един ден - не! Не че за 6-7 часа не може да се видят пещерите и района около Кулите, ама си е чиста утрепия. Пътуването между двата града изобщо не е за подценяване, нищо че е само 350 км по права линия. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.