Прескочи до съдържание

Южна Гърция в края на април за 7 -8 дни


Препоръчани мнения

Здравейте ,

интересува ме има ли какво да се разгледа и "усети" в континентална южна Гърция по това време на годината.

Имаме малко време за екскурзия с кола пред тези дни и редим маршрут. Моля за помощ.

  

Връзка към мнение

Коринт, Микена, Нафлион, Mycenean Acropolis of Tiryns, Archaeological Site of Olympia, Agiannakis Beach, Voidokilia beach, Bourtzi of Methoni Castle, Archaeological site of Mystra, Githio, Lighthouse Tenaro, Monemvasia, Elafonisos

Толкова от мен, че пиша от телефона...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ехе, то това цял Пелопонес 🤔

Коринт, Нафплио, Микена, Епидавъра, Хидра и то свършило времето. Ако връщането е през Патра, може Олимпия и Делфи 

Но времето трябва да е чудно за разглеждане в района ✌️

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, inkonk каза:

Здравейте ,

интересува ме има ли какво да се разгледа и "усети" в континентална южна Гърция по това време на годината.

Имаме малко време за екскурзия с кола пред тези дни и редим маршрут. Моля за помощ.

  

 

Погледни темата,където съм писал за Делфи,Нафпактос,Галаксиди и целия Пелопонес. Пътуването е правено точно месец Април.Времето бе страхотно! Водата бе малко студена, но пак ставаше за къпане.Пътувахме с две деца,като малчуганът бе на две годинки. Гърция по тези географски ширини е уникална и истинска!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.