Прескочи до съдържание

три дни във Фуенхинола


wilwil

Препоръчани мнения

Здравейте магеланци.

В началото на месец юни ми се очертават три дни да бъдем във Фуенхинола.В чуденка съм какво можем да разгледаме наоколо,без Малага ,Гранада и Севиля. Ще се придвижваме с градски транспорт.

Връзка към мнение
преди 2 часа, wilwil каза:

Здравейте магеланци.

В началото на месец юни ми се очертават три дни да бъдем във Фуенхинола.В чуденка съм какво можем да разгледаме наоколо,без Малага ,Гранада и Севиля. Ще се придвижваме с градски транспорт.

Михас ( пуебло).  Има автобуси от центъра, близо до метрото. Ако сте двама и повече, таксито е добра опция също.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, wilwil каза:

Здравейте магеланци.

В началото на месец юни ми се очертават три дни да бъдем във Фуенхинола.В чуденка съм какво можем да разгледаме наоколо,без Малага ,Гранада и Севиля. Ще се придвижваме с градски транспорт.

Има красив градски парк с различни птици и много приятен аквариум на пристанището в Беналмадена, който си заслужава. Самото пристанище Беналмадена, особено вечер, е чудесно място за питие. Ако Ви се отдалечава - Марбея, Гибралтар са опции. Замакът Коломарес.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Наблизо е Марбея, а до нея е този музей, на мен ми хареса много. Има разни малки дръвчета на по 100-200-300 години!

 

https://www.andalucia.org/en/marbella-cultural-tourism-museo-del-bonsai

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Можеш да отидеш с автобус до Марбея,около час в посока е.Тръгват от автогарата във Фуенгирола и са през двайсетина минути.От Марбея можеш да отидеш до Пуерто Банус като хванеш автобус номер1.Също препоръчвам пристанището в Беналмадена,около 20 мин е с автобуса.Ронда също става с автобус.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.