Прескочи до съдържание

Русия - Москва и Санкт Петербург


NinaN

Препоръчани мнения

преди 3 минути , NinaN каза:

Доверих се за визи

Тя визата е само една и е електронна с цена 52 долара. След като се споменава конкретна туристическа фирма, може да се сподели и цената, която е платена за комплексната услуга.

Връзка към мнение

Да, извинявам се. Понеже не пътувах сама и затова съм написала визи. А цената няма защо да я споменавам. Тя е различна в зависимост от цената на самолетните билети, на броя нощувки, на желаните екскурзии... 

Връзка към мнение
преди 32 минути , NinaN каза:

Да, извинявам се. Понеже не пътувах сама и затова съм написала визи. А цената няма защо да я споменавам. Тя е различна в зависимост от цената на самолетните билети, на броя нощувки, на желаните екскурзии... 

И тогава какво е предимството на агенцията?  Всеки магеланец знае как се резервират билети на възможно най-добра цена. Същото се отнася и за резервацията на хотели

Редактирано от chandni
Моля без имена на БГ тур. агенции
Връзка към мнение
Преди 1 час, NinaN каза:

Здравейте, Магеланци. Прибрах се от едно вълнуващо и интересно за мен пътешествие до Москва и Санкт Петербург. Доверих се за визи, билети, хотелски резервации и екскурзии на място на една туристическа агенция. Всичко беше перфектно, за което съм и много благодарна. Чувството да осъществиш една мечта е уникално! Приятни пътувания на всички ви 🙂


Браво! И на мен доста ми се ходи до Москва и Санкт Петербург, да не говорим, че нищо чудно скоро да нямаме възможност да посещаваме Русия изобщо... Миналата седмица даже си играх да проверявам полети и настанявания.

 

По през разни руски търсачки настаняванията излизат около 120 лв. на вечер за много малка единична бюджетна стая с душ и тоалетна, но на топ място в центровете на двата града, почти на брега на съответните реки.

Удобен билет до Москва и от Санкт Петербург на връщане за юни от сайта на Turkish излизаше нещо от сорта на 590 евро. За около 70-80 евро се намира вътрешен билет с чекиран багаж от Москва до Питер.

За колко време излезе визата? По електронен път ли кандидаствахте? 

Имате ли представа самолетните билети на каква цена излязоха през фирмата? А настаняванията? Или ви дадоха пакетна цена без разбивка?

Може ли лесно да се обикалят забележителности с градски транспорт, ако човек знае добре езика и си е направил домашното? Безопасно ли е да се скита самостоятелно, примерно до полунощ в центровете на Москва и Питер?

Някъде усетихте ли лошо отношение на руснаците към вас, като разберат, че сте българи?

Полетите от Истанбул до Москва и от Питер до Истанбул май са доста дълги, четох, че много заобикалят самолетите.

Благодаря предварително за отговорите!
 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 21 часа, FlyTraveler каза:


Браво! И на мен доста ми се ходи до Москва и Санкт Петербург, да не говорим, че нищо чудно скоро да нямаме възможност да посещаваме Русия изобщо... Миналата седмица даже си играх да проверявам полети и настанявания.

 

По през разни руски търсачки настаняванията излизат около 120 лв. на вечер за много малка единична бюджетна стая с душ и тоалетна, но на топ място в центровете на двата града, почти на брега на съответните реки.

Удобен билет до Москва и от Санкт Петербург на връщане за юни от сайта на Turkish излизаше нещо от сорта на 590 евро. За около 70-80 евро се намира вътрешен билет с чекиран багаж от Москва до Питер.

За колко време излезе визата? По електронен път ли кандидаствахте? 

Имате ли представа самолетните билети на каква цена излязоха през фирмата? А настаняванията? Или ви дадоха пакетна цена без разбивка?

Може ли лесно да се обикалят забележителности с градски транспорт, ако човек знае добре езика и си е направил домашното? Безопасно ли е да се скита самостоятелно, примерно до полунощ в центровете на Москва и Питер?

Някъде усетихте ли лошо отношение на руснаците към вас, като разберат, че сте българи?

Полетите от Истанбул до Москва и от Питер до Истанбул май са доста дълги, четох, че много заобикалят самолетите.

Благодаря предварително за отговорите!
 

Здравейте, писах Ви лично съобщение 🙂

Връзка към мнение
преди 22 часа, epetkov каза:

И тогава какво е предимството на агенцията?  Всеки магеланец знае как се резервират билети на възможно най-добра цена. Същото се отнася и за резервацията на хотели

И? ... Всеки сам преценява дали да ползва помощ или не. Така сме решили - така сме постъпили. Явно не сме чак такива Магеланци...

Връзка към мнение
преди 2 часа, tara каза:

@NinaN, пишете тук, че и аз чакам отговорите на горните въпроси. Сигурна съм, че доста хора се интересуват от дестинацията. 

Да,аз също се интересувам и ще бъда много благодарна за такава информация.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.