Прескочи до съдържание

Здравейте. Аз съм Ани, пътешественик и мечтател


Препоръчани мнения

Здравейте. Аз съм Ани от София. Старя се да пътувам сумарно 3-4 месеца всяка година. Повечето пъти пътувам сама. Обичам нискобюджетните варианти и следя цени и промоции. Понякога спя на палатка или комбинирам пътуване през нощта с дневни разходки. Основно досега съм била фокусирана върху Европа. Обичам диви места. Едно от най-интересните неща, които съм виждала, е активен вулкан. Бях в калдерата му. Обичам да греба с каяк и да се возя в различини превозни средства. Нощувала съм с малка група в колиби без ток и без никаква печка през зимата по Скандинавието. Не ме притесняват по-екстремни усещания. Тази година планирам Нова Зеландия. И да започна да снимам по малко аматьорски музикални клипчета на път. Свиря на китара. Попътен вятър на всички!

  • Харесвам 22
  • Браво 7
Връзка към мнение
На 22.02.2024 г. в 19:24, Vani каза:

Здравейте. Аз съм Ани от София. Старя се да пътувам сумарно 3-4 месеца всяка година. Повечето пъти пътувам сама. Обичам нискобюджетните варианти и следя цени и промоции. Понякога спя на палатка или комбинирам пътуване през нощта с дневни разходки. Основно досега съм била фокусирана върху Европа. Обичам диви места. Едно от най-интересните неща, които съм виждала, е активен вулкан. Бях в калдерата му. Обичам да греба с каяк и да се возя в различини превозни средства. Нощувала съм с малка група в колиби без ток и без никаква печка през зимата по Скандинавието. Не ме притесняват по-екстремни усещания. Тази година планирам Нова Зеландия. И да започна да снимам по малко аматьорски музикални клипчета на път. Свиря на китара. Попътен вятър на всички!

Добре дошла, ще е интересно да разкажеш повече за тези супер любопитни преживявания. Аз посетих преди две години вулкана Акатенанго в Гватемала и със сигурност мога да кажа, че вече съм фен на огнедишащите терени. Невероятно преживяване е 🙂

  • Браво 1
Връзка към мнение
На 22.02.2024 г. в 19:24, Vani каза:

Здравейте. Аз съм Ани от София. Старя се да пътувам сумарно 3-4 месеца всяка година. Повечето пъти пътувам сама. Обичам нискобюджетните варианти и следя цени и промоции. Понякога спя на палатка или комбинирам пътуване през нощта с дневни разходки. Основно досега съм била фокусирана върху Европа. Обичам диви места. Едно от най-интересните неща, които съм виждала, е активен вулкан. Бях в калдерата му. Обичам да греба с каяк и да се возя в различини превозни средства. Нощувала съм с малка група в колиби без ток и без никаква печка през зимата по Скандинавието. Не ме притесняват по-екстремни усещания. Тази година планирам Нова Зеландия. И да започна да снимам по малко аматьорски музикални клипчета на път. Свиря на китара. Попътен вятър на всички!

Добре дошла, Ани! Интересно ми е защо избра точно Нова Зеландия като първо далечно пътуване?

  • Браво 1
Връзка към мнение
На 25.02.2024 г. в 13:25, Madonna каза:

Добре дошла, Ани! Интересно ми е защо избра точно Нова Зеландия като първо далечно пътуване?

Заради интересните животински видове и невероятната природа. Колебаех се между Мадагаскар и Нова Зеландия. Но избрах като за първо далечно Нова Зеландия 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
4 hours ago, Vani said:

Заради интересните животински видове и невероятната природа. Колебаех се между Мадагаскар и Нова Зеландия. Но избрах като за първо далечно Нова Зеландия 🙂

Мадагаскар!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.