Прескочи до съдържание

Женитба с Филипинка


Препоръчани мнения

Здравейте имам връзка от известно време с Филипинка . Имахме връзка няколко месеца онлайн и два пъти вече съм ходил за по 3 седмици в Cebu . Решихме да се оженим с цел да се съберем най-накрая ! Аз живея и работя в Холандия и въпроса ми е къде ще е най лесно и бързо да се оженим за да може тя да получи по бързо документи и да бъде с мен легално в Холандия и да има право да работи . Дали в България или Филипините или може би в Холандия .. Някой ако е запознат каква е процедурата и кой е най бързия вариант относно документите които и дават право да работи . 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Ivan Chakurov каза:

запознат каква е процедурата

До колкото аз съм запознат, трябва да й направиш частна покана за гостуване,  с която тя ще получи туристическа виза за България. Женете се в България.  После тя се връща във Филилпините  за да прави нова виза D на основание  "сключен брак".  Само с  виза D ще може да получи разрешение за пребиваване в България.   Холандия е лесна песен. Вече ще сме в  Шенген. С българското разрешително за пребиваване ще може да се легализира в Нидиерландия.  Другият вариант (не знам дали е правилният) - пристига директно с виза D,  но с основание "работа"   (с основание "работа" знам детайлно как става). Тук обаче големият въпрос е ще може ли да си смени основанието за виза D от "работа"  на "сключен брак" на място в България.  Аз лично се съмнявам в последното.  Най-добре е да се обадиш на миграционен адвокат Кирил Александров тел: 0877775528

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 41 минути , epetkov каза:

До колкото аз съм запознат, трябва да й направиш частна покана за гостуване,  с която тя ще получи туристическа виза за България. Женете се в България.  После тя се връща във Филилпините  за да прави нова виза D на основание  "сключен брак".  Само с  виза D ще може да получи разрешение за пребиваване в България.   Холандия е лесна писен. Вече ще сме в  Шенген. С българското разрешително за пребиваване ще може да се легализира в Нидиерландия.  Другият вариант (не знам дали е правилният) - пристига директно с виза D,  но с основание "работа"   (с основание "работа" знам детайлно как става). Тук обаче големият въпрос е ще може ли да си смени основанието за виза D от "работа"  на "сключен брак" на място в България.  Аз лично се съмнявам в последното.  Най-добре е да се обадиш на миграционен адвокат Кирил Александров тел: 0877775528

Благодаря ви за информацията , утре ще звънна да говоря с Адвоката . 

Знам че вече има такива теми и ги четох . Просто исках да знам къде е по добре да се оженим в България или Филипините . Защото за мен няма значение просто искам документацията и всичко да е по бърза и да си пътуваме за ниската земя 😂

Връзка към мнение

Малко на смап ще прозвучи, ама много ми е интересно как все на филипинки налитате 🙂 Че няма ли балийки (сиреч индонезийки), тайландки, колумбийки... Наистина защо? Въпросът не е лично към автора на темата само, но и към няколкото магеланци, които са тръгвали към стъпка брак с филипинка. Нямам нищо против мултикултурните бракове, но някак все с филипинки се случват в този форум... та просто ми е интересно. 🙂 Явно аз като жена нещо пропускам...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами не е само с филипинки. 🙂 Скорошен пример с мой приятел - планира да се жени за камбоджанка.

Една от причините е, че във Филипините всички говорят английски и по-лесно става комуникацията, а и като цяло в Азия доста повече хора говорят английски. В Латинска Америка например много по-трудно ще попаднеш на жена, която говори английски. Другият вариант е да знаеш испански, който пък не е толкова разпространен в България.

Връзка към мнение
преди 4 часа, saved_ каза:

Малко на смап ще прозвучи, ама много ми е интересно как все на филипинки налитате 🙂 Че няма ли балийки (сиреч индонезийки), тайландки, колумбийки... Наистина защо? Въпросът не е лично към автора на темата само, но и към няколкото магеланци, които са тръгвали към стъпка брак с филипинка. Нямам нищо против мултикултурните бракове, но някак все с филипинки се случват в този форум... та просто ми е интересно. 🙂 Явно аз като жена нещо пропускам...

Лично аз си търсех точно филипинка защото

1.  Християнка като нас 

2. Английския им е втори език и почти всички говорят перфектно.. ( не като в Тайланд или другите които изброи ) 

3. Лесно може да намериш жена която цени семейните ценности ! 

4. Там са много по бедни и наистина ценят и малките неща които правиш за тях . 

 5. Много по лесно е да си намериш мечтаната жена онлайн от която и да е друга държава . Само трябва да знаеш къде да търсиш и за половин час на ден в продължение на месец всеки може да си намери жената която е мечтал . 

 

В моя случай , аз станах доста набожен през последните години и затова си търсех набожна жена която да е доста красива . Намерих си такава която за бонус е  дори девствена и сме решили да направим всичко както си му е реда . За някой може да е странно защото сте много “модерни” но за мен по добре от това няма ! Жалко само че аз не съм девствен , но поне за нея да е както Бог е рекъл ❤️

Тя е на 21 аз на 30 

Кажете ми как да намеря такова чудо някъде из Европа .. Дори и милионер да съм ще ми е трудно 

  • Браво 6
Връзка към мнение

Ванка, поздравявам те за решението, което си взел. Само ще ти кажа, че и в България има момичета, които се ценят и се пазят за своя брачен партньот, но може би не си търсел на правилното място. Със сигурност всичко, което изброяваш е предпоставка за едни добър семеен живот. Адмирации!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.