Прескочи до съдържание

Гората на Магеланци - пролетна серия - отлага се за 18.05.2024


Препоръчани мнения

Здравейте, магеланци - лесовъди! Тази година трябва да попълним с нови фиданки горичката. Подадени са от преброяване 150бр. Според нашият опит вероятно ще са много, но като са рекли така от Горското, нямаме много избор. През юни трябва да направим едно окопаване.

Пускам опознавателна тема за насрочване на дата. Моето предложение е : 20 - 21.04 или следващите почивни дни 27-28.04. Моля да кажете кога предпичитате, за да фиксираме при горските и да продължим с организацията.

  • Браво 1
Връзка към мнение

Ние ще сме на линия за 20-21.04, на следващата дата пътуваме, както предполагам и други хора, тъй като следват доста почивни дни около 1 май и Великден.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 32 минути , Polina каза:

28.04.24 е Цветница. Само информативно пиша.. 🙂

тъкмо тематично празника с гората 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз си мислех, че най-подходящо ще е на 20 или 21.04. Ще изчакам още няколко гласа и другата седмица ще обявим официално.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обявявам официално дата 21.04.2024г., вероятно около 10ч. за пролетното попълване с фиданки на горичката. Моля да се записвате. Като наближи ще се разбере дали времето ще ни позволи да осъществим замисленото. 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Аз съм 50/50. Възможно е да съм ангажиран в работата си през същия уикенд. Целия. По принцип шефката ми е натресла да водя едни занятия баш на цветница, целия ден в неделя. Опитвам се да я накарам да си преразгледа графика и да поема предния уикенд. Обаче, ако си остане непреклонна, поне ще мога да се проявя и аз като "садист" на Витоша 😄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бройте ме и мен. А може и + още един или двама да има с мен. Само ще моля за подробни указания къде и как да стигна до мястото, че ще съм за първи път.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, ВениК каза:

Бройте ме и мен. А може и + още един или двама да има с мен. Само ще моля за подробни указания къде и как да стигна до мястото, че ще съм за първи път.


Ето тук има насоки. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Напомняме за гората тази събота неделя, ако някой е имал колебания в плановете сигурно вече са изчистени и да не забрави да се запише 🙂

Връзка към мнение
  • Георги changed the title to Гората на Магеланци - пролетна серия - отлага се за 18.05.2024

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.