Прескочи до съдържание

Гората на Магеланци - пролетна серия - отлага се за 18.05.2024


Препоръчани мнения

преди 12 часа, Илиана каза:

Здравейте,  гледайки прогнозата за  събота дават 70 % дъжд. Това няма ли да ни попречи за неделя и да е много кално? 

Надяваме се да е възможно да се работи. При всички случаи трябва да се качим, пък каквото е възможно ще свършим. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 23 часа, Цвете каза:

Който няма транспорт, да пише, за да се организираме. При мен има 3 места. 

Може ли да помоля за едно местенце?  Нямам транспорт и досега не съм била на това мероприятие. Близо съм до Руски паметник, но мога да се придвижа до където кажеш. Благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, stebal каза:

Може ли да помоля за едно местенце?  Нямам транспорт и досега не съм била на това мероприятие. Близо съм до Руски паметник, но мога да се придвижа до където кажеш. Благодаря.

Можеш да дойдеш на бул България спирката на рейсовете при НДК/ под моста на влюбените/ или на спирката на рейсовете на бул. България и Т.Каблешков. Като решиш къде ти е по-удобно, ще се разберем за час.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, kali каза:

Може ли да вземеш и мен, на спирката на бул. "България" и "Гешов". Ако не ти е удобно там, ще дойда на "България" и "Каблешков".

Мога от Каблешков.

Връзка към мнение
преди 2 часа, patilana каза:

@Цвете дали остана място и за мен при теб ?  Докато се сетя , че имам ангажимент и май ще изкачвам Витоша пеш 😂

Има. На спирката на автобусите на бул. България след бул.Каблешков бъдете към 9:40ч.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • Георги changed the title to Гората на Магеланци - пролетна серия - отлага се за 18.05.2024

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.