Прескочи до съдържание

Пътуване в Тоскана


Kremi Nikolova

Препоръчани мнения

Здравейте Магеланчета,

Доста мислих дали да отварям тема, тъй като доста има писано, но все пак се реших, за да мога да отсея по-важните детайли на едно място ...

Та ... Обмислям пътуване из Тоскана, средата на Октомври (само тогава мога да го направя).

Била съм в този регион, като не можах да посетя Сиена, Сан Джиминияно и Лука.

Иска ми се да остана и 1 нощувка във Флоренция, тъй като там имам да разгледам Санта Кроче вътре и Уфици- иначе съм я ошетала и нея.

Моля да съвети всякакви:

1. Какъв транспорт е най - удачен: Рента кар или обществен и според препоръките, ще помоля който е ползвал: обществен, да сподели от къде до къде, влак, автобус и т.н и респективно, ако препоръчате рента кар, ще се радвам на използвани вече и проверени фирми, тъй като не съм ползвала рента кар до сега.

2. Нощувки: къде сте нощували и лнк към препоръчаните места, разбира се и ресторанти - голям фен съм

3. И не на последно място, как да подредя градчетата ... от къде да започна, на кое да отделя повече, на кое по-малко време ...

Благодаря предварително на всеки, който ще се отзове и ще ми помогне да осъществим това пътуване ♥️🇮🇹

Поздрави: Креми

 

Връзка към мнение
преди 18 часа, jorocontrola каза:

А колко дни?

Съдейки по полетите на Уиз, съм се ориентирала 5 дни с 4 нощувки - предвид последния ден, че полета е късен, като ми се иска около обяд да съм в Болоня, че всичко става 🙂 

Поздрави: Креми

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.