Прескочи до съдържание

Търся билет София-Пакистан


Препоръчани мнения

След пътуването ми до Индия и закъснялото ми подаване за виза за Пакистан, днес посланика ми се обади и ми преложи интервю в понеделник за виза до Пакистан.

Съгласих се, понеже така или иначе съм я платил вече, та в понеделник най-вероятно, ще имам визата.

Ще е валидна за 3 месеца, затова си търся евтин билет до Пакистан. Без значение до кой град и по възможност от София, но ако е много евтин и може от Европа, мога да си намеря връзка с Wizz кредити примерно.

Та търся помощ, ако някой е видял такива полети в рамките на следващите 3 месеца. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, boogy83 каза:

След пътуването ми до Индия и закъснялото ми подаване за виза за Пакистан, днес посланика ми се обади и ми преложи интервю в понеделник за виза до Пакистан.

Съгласих се, понеже така или иначе съм я платил вече, та в понеделник най-вероятно, ще имам визата.

Ще е валидна за 3 месеца, затова си търся евтин билет до Пакистан. Без значение до кой град и по възможност от София, но ако е много евтин и може от Европа, мога да си намеря връзка с Wizz кредити примерно.

Та търся помощ, ако някой е видял такива полети в рамките на следващите 3 месеца. 🙂 

Покрай пускането на линията София-Истанбул на Pegasus, може да има връзки на ниски цени Истанбул-Карачи, но трябва да се провери! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , crazyhorse каза:

Покрай пускането на линията София-Истанбул на Pegasus, може да има връзки на ниски цени Истанбул-Карачи, но трябва да се провери! 

Глеах ги, за жалост в слеващите три месеца са скъпички.

Ще ми се нещо до около 300евро макс.

Все пак не ми е фикс идея да го правя това пътуване, но ако излезе евтин полет до около 300 евро, защо не.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хах, за жалост единствените ми заети дати в следващите три месеца са 22-ри - 25-ти май. 😄

Но ще разцъкам през jetcost да видим дали има подобни цени за други дати.

Благодаря и на двамата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, boogy83 каза:

След пътуването ми до Индия и закъснялото ми подаване за виза за Пакистан, днес посланика ми се обади и ми преложи интервю в понеделник за виза до Пакистан.

Съгласих се, понеже така или иначе съм я платил вече, та в понеделник най-вероятно, ще имам визата.

Ще е валидна за 3 месеца, затова си търся евтин билет до Пакистан. Без значение до кой град и по възможност от София, но ако е много евтин и може от Европа, мога да си намеря връзка с Wizz кредити примерно.

Та търся помощ, ако някой е видял такива полети в рамките на следващите 3 месеца. 🙂 

Аз като търся билети за някое не толкова популярно място отварям сайта на летището. Виждам кои авиокомпании летят и така сглобявам маршрута. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.