Прескочи до съдържание

Препоръка за нощувка в Mestia, Грузия


Граф Вронски

Препоръчани мнения

Граф Вронски

Привет.


Търся място за нощувка в Mestia. Идеята ми е като се събуда да видя планината срещу мен (може би ще ми трябва голям прозорец 😄 )
Видях някои от местата. Ако правилно съм се ориентирал гледам от южната страна на река Мулкхура (от страната на музея Svaneti Museum of History and Ethnography). Хареса ми някои, но ако някой лични впечатления ще е по-добре.

Благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Марти в Местия планините са от всички страни, така че търси място, което да ти е по вкуса. Ако искаш да имаш гледка към градчето си се ориентирал правилно,че трябва да търсиш място за настаняване около музея или над него /по-добре около църквата/. Като планинско градче Местия е изграден покрай река и там в ниското реално са съсредоточени повечето места за настаняване,но има и по склоновете.Погледни къщите в  Old Mestia. 

 

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
57 minutes ago, Граф Вронски said:

Привет.


Търся място за нощувка в Mestia. Идеята ми е като се събуда да видя планината срещу мен (може би ще ми трябва голям прозорец 😄 )
Видях някои от местата. Ако правилно съм се ориентирал гледам от южната страна на река Мулкхура (от страната на музея Svaneti Museum of History and Ethnography). Хареса ми някои, но ако някой лични впечатления ще е по-добре.

Благодаря.

Ние бяхме тук:

Мястото беше ОК, има прозорци на север.

 

https://www.google.com/maps/@43.0442759,42.7256903,3a,50.8y,335.19h,95.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipOl6R1A2uj5XjU4bT7U05GfkQg_vKI6JXYgAFOo!2e10!7i7680!8i3840?entry=ttu

 

 

А тук на 2я етаж има супер вино и жестоки местни танци. Танцуват 2 много сладки девойки и един 10на годишен пич

 

https://www.google.com/maps/@43.0430485,42.7264545,3a,24y,233.47h,97.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipNu19eGJ5yvOO0cQcNLyamk-thepSlfng7JFrac!2e10!7i7680!8i3840?entry=ttu

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.