Прескочи до съдържание

Застраховките по време на път


Препоръчани мнения

След едно мое проишествие в Алпите и след като си ме прибраха на части / едни злополучни ски...по скоро лифта към тях/ правя винаги задължителна застраховка и то *всички екстри*.

Все още си нося последствията, защото бе късен следобед и защото нямаше кой /от фирмата застраховател/ да пусне факс в клиниката та да ме сглобят до края.

Темата е голяма и противоречива, но .... да чукнем на дърво..или да си направим пълна застраховка?!

 

Днес попаднах ето на тази конференция. За някой може би е полезно

http://adventure-medicine.com/

 

 

Жоре, моля те премести темата ако нещо се дублира.

Връзка към мнение

След едно мое проишествие в Алпите и след като си ме прибраха на части / едни злополучни ски...по скоро лифта към тях/ правя винаги задължителна застраховка и то *всички екстри*.

Все още си нося последствията, защото бе късен следобед и защото нямаше кой /от фирмата застраховател/ да пусне факс в клиниката та да ме сглобят до края.

Темата е голяма и противоречива, но .... да чукнем на дърво..или да си направим пълна застраховка?!

 

Днес попаднах ето на тази конференция. За някой може би е полезно

http://adventure-medicine.com/

 

 

Жоре, моля те премести темата ако нещо се дублира.

 

То ок, но тази конференция е била през 2013, че май е имало и на други пътешественически теми :) Иначе застраховките ги обсъждахме в няколко теми тук.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да да..имах предвид не като събитие, а като тема - като факт, че вече си е цял отделен раздел...*медицина за пътешественици*

 

Ако се повтаря - махай темата :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.